Hande Ataizi kompleks yarattı

Hande Ataizi kompleks yarattı
Hande Ataizi ünlü piyanistin kendine olan özgüvenini bir yorumu ile yerle bir etti. Fazıl Say komplekse girdi...Abone ol

Hande Ataizi ve Fazıl Say aşkının bitme nedeni ortaya çıktı... Çifti ayrılığa götüren olaylar şöyle gelişti:

Fazıl Say’ın dişleriyle ilgili olarak bir gazetede çıkan “acil dişlerini yaptır” yorumu sonun başlangıcı oldu. Bu haberin en iyi seo uzmanı ardından morali bozulan Say, sevgilisinin yanında kendini kötü hissetmeye başladı.

Bunu fark eden Ataizi, ertesi gün gazetelere ‘dünya onun müziğini ayakta alkışlıyor, biz ise dişlerini haber yapıyoruz’ açıklamasını yaptı. Ancak bu da Say’ı mutlu etmedi.

Say, güzel sevgilisini kaybetme korkusu içine girdi. Ünlü piyanist, Ataizi’ni kıskanmaya, ona baskı yapmaya ve her şeyine karışmaya başladı. Sevgilisini sürekli telefonla kontrol eden ve söylediği sözlere inanmayan Say’ın bu güvensizliği Ataizi’ni çileden çıkartınca ayrılık kaçınılmaz oldu.

Bu iddiaya Hande Ataizi’nin son sözleri ise şöyle: “Ayrılık nedenimiz hakkında konuşmak istemiyorum. Fazıl ile 4,5 ay sevgi dolu bir ilişki yaşadım. Benim ona sevgimi vermekten başka zararım, ziyanım olmadı. Özellikle şunu belirtmeliyim ki Fazıl’ın parayla ilgili yaptığı açıklama yüzünden ayrılmadık. Ayrıca Fazıl o röportajda güzel bir şey söylüyor. ‘Hande sayesinde standardım değişti’ diyor. Bunda kötü bir şey yok. Ben bütün ilişkilerimi sevgi bazında yaşadım. Fazıl’ı da sevmekten başka hiçbir şey yapmadım.”Kategori : MAGAZİN