Kızdı ve telefonu internette dağıttı

  • Ana Sayfa
  • Kızdı ve telefonu internette dağıttı
Kızdı ve telefonu internette dağıttı
İnternette kendini kadın olarak tanıtan ve arkadaş arayan kişi ile polisler irtibata geçti. Korkunç gerçek ortaya çıktı.Abone ol

Tartıştığı müfettişin eşinin kişisel bilgilerini internet üzerinden yayarak taciz edilmesine neden olduğu öne sürülen bankacı, gözaltına alındı. İstanbul'da, Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran N.K. adlı kadın, bilgisi dışında internetteki arkadaş bulm prefabrik ev fiyatları a sitelerine kimlik bilgileri ve telefon numaralarının verildiğini, bu yüzden telefonla tâciz edildiğini bildirdi.

Gasp Büro Amirliği'nin yaptığı çalışmayla N.K'yı taciz eden şahıslara ulaşıldı. Şahısların alınan ifadelerinde, "İnternette sohbet odalarında kendisini bayan olarak tanıtan biriyle sohbet ettik. Kadın olduğunu ve eşinin dışarıda çalıştığı için yalnız olduğunu ve sohbetin ilerlemesi durumunda bulaşabileceğimizi ve ilişkiye bile girebileceğimizi söyleyerek telefon numarasını verdi" dedikleri iddia edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'nin çalışmaları sonucu, söz konusu kimlik ve telefon bilgilerinin internet sitelerine verilmesinde kullanılan bilgisayarın IP numarası belirlendi. Söz konusu IP numarasını kullanan M.A, müdür yardımcısı olarak çalıştığı Şişli’deki banka şubesinde gözaltına alındı.
M.A’nın el konulan bilgisayarında, şikayetçinin kişisel bilgilerinin bulunduğu görüldü.

M.A, işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı Şişli Adliyesinden serbest bırakıldı. Şüphelinin, şikayetçi N.K’nın müfettiş olan kocası S.K ile eskiden iş arkadaşı olduğu ve aralarında tartışma yaşandığı bildirildi.Kategori : GÜNCEL