Adnan Polattan Gerets itirafı

Adnan Polattan Gerets itirafı
Adnan Polat Gaziantep yenilgisinin ardından gelen Denizlispor beraberliğinin faturasını Gerets’e kesti.Abone ol

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat Gaziantep yenilgisinin ardından gelen Denizlispor beraberliğinin faturasını teknik direktör Eric Gerets’e keserek, "Gerets'i göndermeliydik" dedi.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre, son haftalarda peş peşe gelen puan hipnoz tedavisi kayıpları ile büyük avantaj kaybettiklerini kabul eden Adnan Polat, “Yine de sezon sonuna kadar mücadelemizi sürdürecek ve en iyi neticeyi almaya çalışacağız. Rakiplerimiz de bizim gibi puan kaybedebilir. Yılmadan kalan maçlarımızı, özellikle de derbileri kazanmamız gerekiyor. Gerets elindeki malzemeyi doğru kullanırsa bu gerçekleşir” derken, Gerets'in devre arasında gönderilmesi gerektiğini söyledi.

"Florya'da kaybolan sevgi ortamını yeniden kurmaya çalışıyoruz"

Belçikalı teknik adamın devre arasında gönderilmesi gerektiğini şimdi daha iyi anladığını belirten Polat, “Sevginin kalmadığı yerde başarıyı yakalamak çok zor” dedi. Polat, Florya’da kaybolan sevgi ortamını yeniden kurmak için çaba harcadıklarını da belirterek, “Bunun için futbolcularımızla sürekli konuşuyoruz” şeklinde konuştu.

"Fener'e ilaç olduk"

Adnan Polat’ı en çok üzen olay ise şampiyonluk yarışındaki en büyük rakipleri Fenerbahçe’yi adeta ayağa kaldırmaları. Fenerbahçe’nin önceki hafta paniğe girdiğinde Gaziantep’e yenildiklerini, UEFA Kupası’ndan elenmelerinin hemen ardından da Denizlispor’la berabere kaldıklarını hatırlatan Polat, “Bizim başarısızlıklarımız onların ilacı oldu” dedi.

Kaynak: Bugün GazetesiKategori : SPOR