İddaa 1-2 hafta oynanmayabilir

İddaa 1-2 hafta oynanmayabilir
Mehmet Ali Şahin, "İddaa, yasal süreci tamamlanana kadar belki 1-2 hafta oynanmayabilir" dedi.Abone ol

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "İddaa, yasal süreci tamamlanana kadar belki 1-2 hafta oynanmayabilir" dedi. Bakan Şahin, Futbol Federasyonu'nda kayyum gibi bir olayın gerçekleşmesinin sözkonusu olmadı dondurulmuş embriyo transferi ğını söyledi.

Türkcell Süper Lig'de oynanan Gençlerbirliği-Kayserispor maçını izleyen Bakan Mehmet Ali Şahin, karşılaşma sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, TBMM'de İddaa oyunuyla ilgili yapılan yeni yasal düzenlemenin kabulünden sonra başlayan yasal süreç sonuçlana kadar, bir süre İddaa'nın oynanmama durumunun olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanı'nın onayı ile ilgili sürede bu belki 1-2 hafta olabilir" diye konuştu.

Bakan Şahin, Futbol Federasyonu'nda kayyuma gidilmesi konusunda bazı duyumların olduğu yönündeki bir soru üzerine, "Futbol Federasyonu'nda kayyum gibi bir olayın gerçekleşmesi sözkonusu değil. Zaten Federasyon genel kurul sürecinde olması nedeniyle, bunun hazırlıkları içerisinde" yanıtını verdi.

Süper Lig'deki her maça gelmek istediğini ifade eden Şahin, "Ancak buna zamanım olmuyor. Bugün zaman buldum ve Anadolu'nun bu iki iddialı ve güzide takımının maçını tribünden seyretme şansını yakaladım" diyerek sözlerini tamamladı.Kategori : SPOR