Carruscayı bu soru bitiriyor

Carruscayı bu soru bitiriyor
Cimbom'da Carrusca, yeteneklerini ortaya koyamamanın sıkıntısını yaşıyor. Genç yıldızı ise şu soru bitiriyor.Abone ol

Oynadığı zamanlar ’Ne zaman çıkarılacağım’ endişesiyle forma giyen G.Saray’ın Arjantinli futbolcusu, "Bugüne kadar tedirginlikten dolayı bir türlü gerçek yeteneklerimi ve yapabileceklerimi sahaya tam anlamıyla yansıtamadım" dedi.

Galatasaray’da bazı oyuncular var ki, oynatılmadıkları için dert küpü. Yılların oyuncusu başta Ergün olmak üzere, Mehmet Topal, Tolga Seyhan, kendilerine oynama şansı vermediği için teknik direktör Erik Gerest’e isyan bayrağı çeki diş implantları yorlar. Bu tecrübeli futbolcuların arasında bir de yabancı var ki, bir dokunun bin ah işitin. O da Marcelo Adrian Carrusca.

Yönetim tarafından Arjantin’de aranıp bulunarak transfer edilen genç futbolcu stres içinde. Ne zaman formayı giyse gözü sürekli kulübede "Beni ne zaman çıkaracak acaba" diye kenardan gelecek işarete bakıyor. Carrusca, Belçikalı teknik adamın kendisine yeteri kadar şans vermediğinden şikayet ederek "İnanın yalnız kaldığım zamanlar duvarlar üzerime üzerime geliyor" dedi.

Arjantinli futbolcu konuşmasını da şöyle sürdürdü:

Çıkarılma korkusu
"Bugüne kadar tedirginlikten dolayı bir türlü gerçek yeteneklerimi ve yapabileceklerimi sahaya tam anlamıyla yansıtamadım. Forma giyip oynadığım zamanlar, sahada yaptığım hareketleri görünce hoşuma giderdi. Şimdi çıkarılma duygusu yaşadığım için maçlardan da tat alamaz oldum. Bir kez 90 dakika oynadım o da Türkiye Kupası’nda. Ligde 9 kez sahaya çıktım, en fazla 62 dakika oynadım.

Ya ben kendimi hala ispat edemedim, ya da hocam beni anlamıyor. Gaziantep maçında ben kötü oynadığımı düşünmüyorum. Verilen görevlerin hepsini yaptım, ama yine de hocam dayanamadı ve başkasını çıkaramayınca beni kenara aldı. İstatistiklere bakarsanız kaptığım topla, yaptığım işle her şey ortada. Ama yine oyunu bitiremedim."

Sezon sonunu bekliyor
Sarı kırmızılı yönetimin ise kendileri tarafından beğenilen ve gelecek vadeden bu futbolcuyu gözden çıkarmaya niyetleri yok. Bire bir görüştüğü yöneticilerle yaptığı konuşmalarda aldığı sözlerin içini biraz olsun rahatlattığını belirten Carrusca, "Bana ’Sen hiç üzülme. Oynasan da, oynamasan da sen sezon sonunu bekle. Senin için çok farklı olacak’ dediler. Beni bu sözler mutlu ediyor"

Kaynak: Hürriyet-İlhan SöylerKategori : SPOR