RTÜKten temiz ekrana destek

RTÜKten temiz ekrana destek
RTÜK İzmir Bölge Müdürü, ''Temiz Ekran'' kampanyasının, İzmir'den başlatılmasının önemli olduğunu bildirdi.Abone ol

RTÜK İzmir Bölge Müdürü Cengiz Karakoçoğlu, İzmirliler Derneğinin öncülüğünde düzenlenen ''Temiz Ekran'' kampanyasının, İzmir'den başlatılmasının önemli olduğunu bildirdi.

İzmirliler Derneğinin düzenled seo firması iği ''Temiz Ekran'' toplantısına, 17 dernek başkanı ve Temiz Ekran hareketinin teknik altyapısını oluşturan grubun temsilcisi Seyran Akgök katıldı. Toplantı sonunda çıkan sonuç bildirgesiyle 7 kişilik komisyon kuruldu.

Komisyon üyeleri, yapılması planlanan işleri RTÜK İzmir Bölge Müdürü Cengiz Karakoçoğlu ile paylaştı.

Cumhuriyet ve demokrasinin önemli bir kenti olan İzmir'den böyle bir hareketin başlatılmasının önemine dikkati çeken Karakoçoğlu, Türkiye genelinde kampanyaya destek verilmesi gerektiğini belirtti.

Hareketin teknik ve iletişim işlevini üstlenen Seyran Akgök, şu an internet ortamında ''www.temizekran.org'' sitesiyle çok kısa sürede Ege Bölgesinde ve Anadolu'da 17 ile ulaştıklarını, her geçen gün gönüllü olarak yüzlerce kişinin gruplarına dahil olduğunu belirtti.

İzmirliler Derneği Başkanı Turgay Yokuş, gelecek hafta 7 noktada imza kampanyası başlatacaklarını belirterek, her yaş grubuna ulaşmaya çalışacaklarını bildirdi.Kategori : GÜNCEL