Memura iyileştirme istendi

Memura iyileştirme istendi
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, hükümetten en kısa zamanda memur maaşına iyileştirme istediAbone ol

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, hükümetten en kısa zamanda en düşük devlet memuru maaşına 300 YTL zam yapılmasını istedi.

Türkiye Kamu-Sen İl Danışma Toplantısı, Tokat Esnaf Odalar Birliği Derviş Günday Konferans çiçek siparişi Salonu'nda yapıldı. İl Danışma Toplantısı'nda konuşma yapan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, AB'nin bir takım dayatmalarla Türkiye'nin karşısına çıktığını söyledi.

Akyıldız, Türkiye'de çok hızlı bir çatışma zemini hazırlanmakta olduğunu ileri sürerek, "Amerika'nın Irak'ta bulunmasının amacı, Orta Doğunun yani enerji kapısının sahibi olmaktır. Petrol kaynaklarının sahibi olmaktır. Bu yüzden haritaların değiştirilmesi isteniyor. Bu yüzden 11 Eylül harekatı, o iki kulenin yıkılması gerçekleştirilmiş. Afganistan, Irak vurulmuş. Şimdi sıra İran'da, Ürdün'de, Suriye'de ve arkasından Türkiye'dedir. Türkiye'de çok hızlı bir çatışma zemini hazırlanmak istenmekte, etnik bir takım sürtüşmelerin temeli atılmaktadır. Bugün gazetelerde yer alan konuyu üzülerek sizlerle paylaşmak istiyorum. Doğu ve Güneydoğu bölgemizde yüz binlerce ajan kol gezmektedir. Yaptıkları tek şey, etnik temele dayalı çatışmanın zemini hazırlamaktır ve bu arada Avrupa Birliği başka bir şey dayatmaktadır. 'Ermeni soykırımını tanıyın'. Dayattılar, direndik" dedi.Kategori : ÇALIŞMA HAYATI