Banu Alkanın aldığı para

Banu Alkanın aldığı para
Banu Alkan Buzda Dans'ın yeni bölümleri için iddialı konuştu. Murat Taşdemir de yarışmaya katılacak.Abone ol

Sanatçı Banu Alkan "Buzda Dans" yarışmasına Murat Taşdemir'le birlikte katılacağını belirterek, "İddialıyım, en az Zeynep Tokuş kadar başarı olacağım" dedi.

Bölüm başına alacağı seo nedir ücretin 40-50 bin YTL'den daha fazla olduğunu söyleyen Alkan, bir gazetecinin, " 'Buzda Dans'ın toplum için nasıl faydası var'' sorusuna ise ''Harikulade çok. Topluma nasıl faydası yok? Muhteşem. O yok, bu yok. Peki ne var topluma fayda? Bir kere gençlere çok iyi örnek olur. Harika bir spor. Çok zarif. Bence dünyanın en güzel sporlarından biri, belki ilk sırayı alır'' ifadelerini kullandı.

THY'nin tarifeli seferiyle Paris'e giden sanatçı Banu Alkan, Atatürk Havalimanı'nda leopar kürkü ile dikkat çekti. Murat Taşdemir'le "Buzda Dans" yarışmasına katılacağını belirten Alkan, ''Şu anda 60 ya da 61 kiloyum. Murat'ın zayıflamam şartı yok ama o şartı ben az önce kendime koydum. Çünkü orada gerçekten bir Afrodit olmam gerekiyor. 54 kiloya düşmem için 5-6 kilo fazla değil. Zaten ben hiçbir zaman perhiz yapmadım. Belirli şeyleri kıstığım zaman otomatikman kilo gider'' dedi.Kategori : MAGAZİN