Arzu kendini kullanılmış hissetti

  • Ana Sayfa
  • Arzu kendini kullanılmış hissetti
Arzu kendini kullanılmış hissetti
Umut Adası filmindeki erotik sahnelerle önplana çıkan Arzu Yanardağ'dan itiraf. Kendimi Kullanılmış hissettimAbone ol

Yönetmenliğini Mustafa Kara'nın yaptığı, başrollerini Halef Tiken, Gürkan Tavukçuoğlu, Arzu Yanardağ ve Ali Sürmeli'nin paylaştığı "Umut Adası" filminin galası önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki Mars Sinema Salonları seo nedir 'ndaki yapıldı.

Filmdeki striptiz ve sevişme sahneleriyle dikkat çeken Arzu Yanardağ, "Ben bundan önceki filmimde bir hata yaparak çırılçıplak kamera karşısına geçtim. O filmin yönetmeni ve yapımcısı filme güvenmedikleri için bu görüntüleri basına verdi. Tüm gazetelerde yayınlandı.

Ben de bu filmde erotik görüntülerin internete ve basına filmden önce verilmemesi konusunda sözleşmeme bir şart koydurdum. Ama sözleşmeye 'fragmana da konulmayacak' maddesini eklettirmediğim için fragmanlar basın gönderildi.

Basın da haklı olarak fragmandaki o görüntüleri alarak gazeteye koydu. Kasti bir şey yok ama biraz kendimi kullanılmış hissettim. 30 yaşıma geldim ve bazı şeyleri yavaş yavaş öğreniyorum. Aslında o görüntüler akan bir filmde kötü durmuyor ama ama o görüntülerden bir kare alınarak gazeteye çıkması beni rahatsız etti" dedi.

Eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk'ün kızı Ayşe Türk'ün senaryosunu yazdığı ve yarın vizyona girecek olan film, kaçak işçilerin hikayesini beyazperdeye taşıyor.

HürriyetKategori : MAGAZİN