Gençlik ve güzellik mucizesi

Gençlik ve güzellik mucizesi
Avrupa’da, kadınlar arasında büyük ilgi gören anti-aging gıda kapsülü Inversion F, Türkiye’de piyasaya sunuluyor.Abone ol

30 ve üzeri yaş grubundaki kadınlar arasında yapılan araştırmalar sonucu olumlu etkileri kanıtlanan “Inversion F”, saç, cilt, tırnaklar ve vücut üzerinde kalıcı olumlu etki sağlarken, metabolik fonksiyonları hızlandırarak genç ve güzel bir görünüm kazandırıyor.

Fransa’da yapılan klinik araştırmalar manlift kiralama sonucunda vücut üzerinde dört tamamlayıcı etkisi olduğu ispatlanan “Inversion F”, saçlar, tırnaklar, cilt ve vücuda gençlik aşılarken çevresel faktörlerle vücuda zarar verebilecek olumsuz etkilerden de korunmayı sağlıyor.

“Inversion F”, antioksidan etkisi ile serbest radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği zararlı etkilerden korurken, termojenik ( yağ yakıcı) etkisi ile vücudun kullandığı enerjiyi arttırıyor, besleyici etkisi ile yenilik ve gelişim için gerekli besin takviyesini sağlıyor ve güçlendirici etkisi ile vücudun ihtiyacı olan dinamizmi kazandırıyor. “Inversion F”, kadınlar için çok önemli olan saç, cilt, tırnaklar ve vücut üzerindeki dört etkinin bir arada gerçekleşmesini sağlayan bir formül içeriyor.

Kadınlar için geliştirilen ilk anti-aging gıda takviyesi olma özelliğine sahip “Inversion F”, gümüş ve kırmızı olmak üzere iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Çay Özleri, C Vitamini, Çinko içeren 2 adet kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; Omega 3 Balık Yağı, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminlerini içeren 1 adet gümüş kapsül ise akşam yemeklerinden sonra kullanılıyor. 30 yaş ve üzerindeki kadınlar arasında yapılan araştırmalar sonucunda olumlu etkileri kanıtlanan “Inversion F”, Mart ayından itibaren eczanelerde satışa sunulacak.Kategori : SAĞLIK