Alarko Carrierin hedefleri

Alarko Carrierin hedefleri
Alarko Carrier 2007 yılında ihracata hız verecek ve pazar payını büyütecek. İşte şirketin yeni yıl hedefleri.Abone ol

Isıtma ve soğutma sektörünün lider kuruluşlarından Alarko Carrier, 27 Şubat - 2 Mart 2007 tarihleri arasında Rusya/Moskova’da gerçekleştirilecek olan Aqua-Therm 11. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Ekipmanları Fuarı’na katılıyor. Panel radyatör ürünleri ile yer alacağı ve ilk defa katılacağı fuarda uluslararası sektörle biraraya geliyor.

İlk kez katıldıkları fuarın kendileri için son derece önemli olduğunu belirten Alark kum havuzu o Carrier Genel Müdürü Önder Şahin “Fuara 25 farklı ülkeden 187 yabancı firma olmak üzere toplam 485 firma katılıyor ve ticari ziyaretçi sayısının 20 binin üzerinde olması bekleniyor. Bir çok ülkeden gelen firmalar ile ticari ilişkileri geliştirmek adına önemli adımlar atılacağını düşünüyoruz. Panel radyatör ihraç ettiğimiz başlıca pazarlar İngiltere, Yunanistan, Gürcistan, Ukrayna, Şili, Arnavutluk ve Hindistan. Bu fuar ile Rusya ve Uzak Asya’ya da ihracat yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Sözlerine 2006 yılının ilk yarısında 12 milyon USD’lik yatırım ile açılışını yaptıkları Dudullu Radyatör Fabrikası ilave kaynak hattını hatırlatarak devam eden Şahin, “Ek tesis ile panel radyatör üretim kapasitemizi artırdık. Geçtiğimiz yıllarda kapalı gişe çalıştığımız için kabul edemediğimiz panel radyatör siparişlerini artık kabul edebiliyoruz. Panel radyatör ihracatı için hedef pazarlarımızı genişletiyoruz” dedi.

Alarko Carrier Dudulu Fabrikası’nda üretilen panel radyatörlerin ihraç edildiği başlıca pazarlar İngiltere, Yunanistan, Gürcistan, Ukrayna, Şili, Arnavutluk ve Hindistan. ISO 9001 sertifikalı ve TSE 4310, DIN 4704 ve BSEN 442 standartlarına uygun yüksek teknolojiyle üretilen Alarko Carrier çelik panel radyatörleri korozyana, kimyasal etkilere, hava koşullarına, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Radyatörler su hacmi az, ısıl gücü ve verimi yüksek olduğu için bulunduğu ortamı kısa sürede ısıtıyor ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Alarko Carrier panel radyatöreleri 300-900 mm arasında 5 farklı yükseklikte, 400-3000 mm arasında 22 farklı uzunlukta üretilen modelleriyle ortamın ısı ihtiyacına, mimari ve dekoratif tasarıma en uygun, geniş bir model yelpazesi sunuyor.Kategori : EKONOMİ