Sağlam fazla üzülmedi

Sağlam fazla üzülmedi
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, puan kaybını normal bulduAbone ol

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kayserispor karşısında kaybedilen iki puanın önemli olmadığını belirterek, "İki puan yitirdik ama maçı da kaybedebilirdik. Ben bardağın dolu tarafına bakmak istiyorum" dedi.

Sahada oynanan futbolda kalite olduğunu ifade eden Sağlam turkey cost dental implants , "İzleyenlere gol izlettiremedik ama üst düzey, mücadeleci, bol pozisyonu olan ve futbol adına güzel şeylerin olduğu bir maç izlettirdik. Gerek Kayserispor adına, gerekse Beşiktaş adına bu futbolda çok emeğim olduğunu söylemek istiyorum" diye konuştu.

Ertuğrul Sağlam, iki farklı maç oynadıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"İlk yarıda Şampiyonlar Ligi'nin havasından tam anlamıyla uzaklaşamamış, lige dönememiş bir takımdık, ama özellikle ikinci yarıda değişiklikler sonrası ve devre arasında yaptığım konuşmanın ardından rakibe basan, onları oynatmamaya çalışan bir Beşiktaş vardı. İki puan kaybederken, maçı mağlup da tamamlayabilirdik. Yani bir puan da alamayabilirdik. Ben bardağın dolu tarafına bakmak istiyorum. Belki de yenilgi çok şey kaybettirecekti."

Nobre kendisi belirleyecek!

Sağlam, FC Zürih maçında oyuna girmek istemeyen ve bu nedenle kadro dışı kalan Nobre'nin geleceğini kendisinin belirleyeceğini dile getirdi.

Ertuğrul Sağlam, bu konuda fazla yorum yapmayacağını ve Nobre'nin durumunu zamana bıraktıklarını kaydetti.Kategori : SPOR