Tanjeviç iddialı konuştu

Tanjeviç iddialı konuştu
A Milli Basketbol Takımının koçu Tanjeviç, iyi başlamayı hedeflediklerini söylediAbone ol

35. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'na katılacak (A) Milli Basketbol Takımı'nın Antrenörü Bogdan Tanjeviç, verdiği özel demeçte “Beni en çok endişelendiren başta Hidayet olmak üzere, oyuncuların sağlık durumu” dedi.

Mill Kumlama kumu i takım heyetinin kaldığı Melia Palas Atenea Otel'de soruları yanıtlayan Tanjeviç, “Tüm hazırlık dönemini iyi geçiren Serkan'ın sakatlığı bizim için önemli bir kayıp oldu. Şimdi de Hidayet'in durumu. Zaten hazırlık maçlarının ilk bölümünde takımla oynayamadı. Bugün de tekrardan ateşi çıktı. Umarım bu 2 günde çok fazla güç kaybetmez” diye konuştu.

“Serkan'ın yokluğu ile ağır bir bedel ödedik, inşallah Hidayet'de böyle bir bedel ödemeyiz” diyen Tanjeviç, sağlık sorunlarının dışında geçen hazırlık süresinden memnun olduğunu dile getirdi.

Takım birliği olarak Japonya'daki düzeyin korunması gerektiğini kaydeden tecrübeli teknik adam, sağlık dışında kendisini endişelendiren 2. konunun “turnuva boyunca doğacak takımın nasıl olacağı” olduğunu söyledi.
Grubun en zorlusu ve şampiyonanın İspanya ve Yunanistan'dan sonra favorisi olarak gösterdiği Litvanya ile oynanacak ilk maçı en önemli maç olarak gösteren Tanjeviç, “İyi başlamak çok çok önemli” dedi.Kategori : SPOR