Futbolda buzlar eriyor

Futbolda buzlar eriyor
Spordan sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu TFF'ye zeytin dalı uzattıAbone ol

Spordan sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, amaçlarının Türkiye'de profesyonel ve amatör futbolun çok ileri noktaya gelmesi olduğunu söyledi.

Bakan Başesgioğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) kendilerinin denetimi altında dr he obesity clinic olduğunu belirterek, ''Futbol Federasyonu ile büyük bir uzlaşı, büyük bir kucaklayıcılık içinde, yaşanmış olan pürüzleri ortadan kaldırarak, gerçek misyonuna dönük bir faaliyet içinde olmaya çalışacağız'' dedi.

Galatasaray, Kayserispor, Beşiktaş ve Fenerbahçe takımlarının Avrupa kupalarındaki başarılarından dolayı kutlayan Bakan Başesgioğlu, takımlara Avrupa kupalarında başarılar diledi.

Başesgioğlu şunları kaydetti: ''Amacımız Türkiye'de profesyonel ve amatör futbolun çok ileri noktaya gelmesi. En son Trabzonspor-Sivasspor maçında da yine böyle görmek istemediğimiz bir olumsuz olayı maalesef yaşadık. Bu sporla ve centilmenlikle hiç bağdaşmıyor. Bunu statlarımızdan kovmak için herkese çok önemli görevler düşüyor. Müsabaka hakemlerinin çok adil olması lazım. Verilecek cezaların ise çok caydırıcı ve hakkaniyete uygun olması lazım. Güvenlik güçlerimize, spor yöneticilerimize, saha içindeki sporcularımıza, hakemlerimize önemli görevler düşüyor."Kategori : SPOR