Yağmur trafiği aksattı

Yağmur trafiği aksattı
İstanbul'da etkisini artıran sağanak yağış, trafiğinde aksamalara neden oluyor.Abone ol

İstanbul'un Anadolu yakasında etkisini artıran sağanak yağış, yaya ve araç trafiğinde aksamalara neden oluyor.

Sağanak yağış nedeniyle yollarda oluşan su birikintileri yüzünden şehir içi trafikte aksamalar yaşandı. E-5 Karayolu'nun gastric sleeve turkey prices Kadıköy ve Maltepe'deki bazı zeminleri, biriken yağmur suyu dolayısıyla adeta göle döndü.

Sürücülere zor anlar yaşatan su birikintileri, Maltepe'de 2 aracın yolda kalmasına neden oldu. Araçları çalışmayınca çaresiz kalan sürücüler, araçlarının çekici tarafından yoldan kaldırılmasını bekledi.

Yayalar da su birikintilerinin bulunduğu yerlerden ayakkabılarını çıkararak geçmek zorunda kaldı.

Bu arada, Küçükyalı Eski Bağdat Caddesi'nde atık su kanalının taşması sonucu, cadde ve sokaklar ile bazı ev ve iş yerleri su baskınına uğradı. Ümraniye Yukarı Dudullu'da da Çayırönü mevkindeki derenin taşması sonucu, cadde ve sokaklar ile zeminden aşağıda bulunan 8 ev ve iş yerini kısmen su bastı. Tuzla Şifa Mahallesi'nde de 3 ayrı su baskını ihbarı yapıldı. Beykoz Acarkent'te bir okul ile Çavuşdere'de 2 evi de kısmen su bastı.

İtfaiye Daire Başkanlığı, Anadolu yakasında kendilerine yapılan su baskını ihbarlarını, İSKİ'ye yönlendirdiklerini bildirdi.Kategori : GÜNCEL