Ünlüler CEPAda buluştu

Ünlüler CEPAda buluştu
Siyaset ve iş dünyası CEPA Alışveriş Merkezi'nin tanıtım gecesinde buluştu Abone ol

Alışveriş Merkezi'nin tanıtım gecesi çeşitli etkinliklere sahne oldu. Ünlü sanatçı Ajda Pekkan'ın performansıyla büyük alkış aldığı gece siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Türkiye'nin ve Ankara'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan холивудска усмивка истанбул цена CEPA'nın yapımına 2005 yılının Kasım ayında başlandı. 140 milyon dolarlık bir harcama yapılan alışveriş merkezi 170 bin metrekarelik kapalı alana sahip. 8 kattan oluşan, 4 otopark katı, zemin kat ve 3 alışveriş katın bulunan merkezin bünyesinde Ankara ve Türkiye'nin ilk 2 katlı Carrefour'u, Türkiye'nin en büyük ve Ankara'nın ilk Bauhaus'u ile 10 salon ve 2050 kişilik koltuk kapasitesinden oluşan AFM Sinemaları bulunuyor.

Kapsamlı alışveriş merkezi CEPA, 23 Ağustos Perşembe günü açılacak. Alışveriş merkezinin açılışı öncesinde çeşitli etkinliklere sahne olan bir tanıtım gecesi yapıldı. Kokteylle başlayan gecede, Mavylight Caz orkestrası ortaya koyduğu eserlerle davetlilerin ilgisini çekti.

Geceye Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya'nın yanı sıra Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Celepçioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Celepçioğlu ile Carrefour ve Bauhaus'un yöneticileri katıldı.Kategori : EKONOMİ