Altıncı günde altın fırsatlar

  • Ana Sayfa
  • Altıncı günde altın fırsatlar
Altıncı günde altın fırsatlar
Her ayın altısı kazandıracak. İşaretli ürünleri alanlar kazançlı çıkacak..Abone ol

Tektaş pırlantada 36 ay taksit kampanyası yapan Atasay, şimdi de her ayın altıncı günü yüzde 25 indirim yapacak. Üzerinde ‘gülen yüzün’ bulunduğu ürün yüzde 25 indirimle alınabilecek

Kuruluşunun 70. yılını kutlayan Atasay, yine adından söz ettirecek olan yeni bir kampanyaya başlayacak. 6 ay önce pırlantaya 36 ay taksit uygulaması getiren Atasay şimdi de ekim ayından itibaren Türkiye genelindeki tüm mağazalarında ‘Altıncı Gün’de Altın Fırsatlar’ uygulaması başlatıyor. Atasay, her ayın 6. günü, gülen yüzün bulunduğu seçili altın ve pırlanta ürünlerde yüzde 25 fırsat sunacak. ‘Altıncı Gün’de Altın Fırsatlar’ kampanyasında ayrıca, Atasay mağazalarında geçerli tüm kredi kartlarıyla yapılacak alışverişlerde ise 6 taksit imkanı sunulacak.

YÜZDE 25 İNDİRİM

Ayrıca bu kampanya dolayısıyla bir başka kampanya daha düzenleyecek olan Atasay ‘Altıncı Gün’de Altın Fırsatlar’ kampanyasının dental implants in turkey onuruna, 18 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında 2 hafta süreyle tüm mağazalarında özel kampanya düzenleyecek. Bu kampanyada ise, Atasay’ın geçmiş sezon dahilindeki tüm ürünleri, yine yüzde 25 fırsatla ve 6 taksit imkanıyla satılacak. Ancak sarrafiye, tel bilezik, tektaş bu kampanyanın dışında olacak.

70’İNCİ YILDÖNÜMÜ

DÜN konuyla ilgili bir toplantı düzenleyen Atasay CEO’su Cihan Kamer şirketin 70’inci yılını kutladığı bu dönemde artık hedeflerinin uluslararası bir marka haline gelmek olduğunu söyledi. Atasay’ın sahip olduğu üretim kapasitesi ile dünya liginde ilk 3 firma arasında yer aldığını söyleyen Kamer Atasay tarafından tasarlanan ve üretilen takıların dünya üzerindeki 8 ofis kanalıyla 62 ülkede 5 milyon kadına ulaştığını vurguladı. Kamer ‘2007 yılı sonuna kadar 22 mağaza açarak, Türkiye’deki toplam mağaza sayımızı 124’e çıkarmayı hedefliyoruz. 2010 yılında ise New York, Milano, Tokyo, Moskova ve Shanghai gibi şehirlerde 5 adet flagship olarak adlandırılan öncü mağazalar açacağız ve yurtdışındaki mağaza sayımızı 50’ye çıkaracağız’ diye konuştu.

Sektör daha dinamik olacak

Atasay Mağazacılık Genel Müdürü Haldun Ulutürk ise Atasay’ın, ‘Altıncı Gün’de Altın Fırsatlar’ kampanyasını 70. yıldönümü vesilesiyle, Türk kadınına, satın almayı arzu ettiği ürünleri özel fırsatlarla sunmak üzere başlattığını söyledi. Atasay’ın, Türkiye altın sektörünün en büyük kampanyasını başlatarak liderliğine yakışan bir tavır sergilediğini söyleyen Ulutürk, şirketin 2007 yılı içerisinde gerçekleştirdiği tektaş pırlantada taksit kampanyası ve outlet mağazacılık uygulamalarına ‘Altıncı Gün’de Altın Fırsatlar’ uygulamasını ekleyerek, sektörün daha dinamik bir yapıya kavuşmasını amaçladıklarını söyledi.

Altın fiyatını bilsem servetimi yatırırım

ATASAY CEO’su Cihan Kamer, başlattıkları tek taş kampanyasında çok umutlu olduklarını belirterek bu kampanya kapsamında 50 bin adet satış yapmayı hedeflediklerini, ayrıca 2006 yılının 2007 ile kıyaslandığında, yıl sonu hedeflerini tutturmuş olacaklarını söyledi. Hindistan’da satış üzerine yatırım yapmayı planladıklarını, burada bir firma ile ortaklık görüşmelerinin devam ettiğini bildiren Kamer, Çin’deki üretimlerine ilişkin olarak da, tasarım değeri çok yüksek olan ticari ürünleri burada ürettiklerini, katma değeri olan ürünleri Türkiye’de ürettiklerini kaydetti.

YÜZDE 25 İNDİRİM

Kamer, 2007 yılsonu itibarıyla altın fiyatlarına ilişkin öngörüsünün sorulması üzerine de ‘Yarın altın fiyatlarının ne olacağını bilsem, bütün servetimi o yönde değerlendiririm’ dedi. Kamer ‘Düşeceğini ya da yükseleceğini kestirebilmek bizim açımızdan çok kolay değil. Ons’un 650-700 dolar aralığında olmasını öngörüyoruz’ dedi. 2007’de tasarruf amaçlı altın alımının arttığını söyleyen Kamer, yüksek ayarlı altına talebin fazlalaştığını söyledi. Kamer ‘Seçim süreci zamanlarında, altına bir talep oldu. Ama sektörün siyasi belirsizlikle ilgili bir endişesi yok’ diye konuştu.Kategori : EKONOMİ