Olay danışman yan çizdi

Olay danışman yan çizdi
Taşgetiren gündeme getirdi, danışman bir gün sonra farklı bir portre çizdi..Abone ol

Başbakan Erdoğan'ın danışması Yasin Akdoğan'dan U dönüşü mü?

Yasin Doğan takma ismiyle Yeni Şafak'ta Gül'e "aday olma" mesajı içerdiği iddia edilen yazısı büyük yankı uyandırdı. Danışman bugün tersini yazdı.

Yazar sözleriyle adeta isyan etti. Hedefinde ise Ahmet Taşgetiren vardı.

Yazar şakınlığını ve tepkisini "Dünkü yazımdan bazı okurlar, yazarlar “Abdullah Gül Cumhurbaşkanı olmamalı” anlamını çıkarmı евтино лечение на зъби турция ş. Pes doğrusu demekten başka dilime bir şey gelmiyor" sözleriyle dile getirdi.

Yazısının sonunda ise konuyu gündeme getiren İnternethaber yazarı Ahmet Taşgetiren'i fitnecilikle suçladı. Haber bugün gazetelere manşet olunca danışman yazar Taşgetiren'e verdi veriştirdi:

"En kötüsü de fitne çıkarma arayışıdır.

Bir kısım medyanın son günlerde yapmaya çalıştığı fitne çıkarma arayışına denk düşecek davranışlar içinde olmak ise niyet okumaktan, düşüncelere yargısız infaz yapmaktan daha kötüdür.

Okuduğunu anlamamak bir ayıp değildir, ama okuduğunu saptırarak aktarmak, yazarın muradı olmayan manaları ortaya koyup infaz etmeye çalışmak büyük bir ayıptır.

Asıl, hakikat ve insaf duygusu kaybolan insanlardan korkmak lazım…"

Dün neler yazmıştı?

AK Parti'nin aldığı oyların tamamını cumhurbaşkanlığı sürecindeki olaylara bir tepki olarak görmek ise haksızlık olur.

AK Parti'nin aldığı oyların tamamını cumhurbaşkanlığı sürecindeki olaylara bir tepki olarak görmek ise haksızlık olur.

Bu kitlenin duyarlılığı AK Parti'nin yaptığı oy patlamasının asıl sebebi olamaz. Ancak dağılan yüzde 34'ün yeniden bir araya gelmesi olabilir.

Başarı olmasa oy olmazdı

O halde yüzde 46'yı belirleyen ana faktör istikrar arayışı ve AK Parti iktidarının gerçekleştirdiği dönüşümdür.

Rasyonel sebep olmalı

Başarısız bir iktidarın önünün kesilmesi sadece belli bir oranda tepki oylarını çekebilirdi. Eğer ortada yüzde 46 oy varsa, bunun daha rasyonel sebepleri olmalıdır.Kategori : MEDYA