Mami Barça maçındaydı

Mami Barça maçındaydı
Barcelona’nın Liverpool’la oynadığı maçta Muhammed'de ordaydı. Muhammed saha ilk adımlarını attı.Abone olStada ayak bastı

Yetenekleriyle futbolseverleri kendine hayran bırakan Beşiktaş’ın 13 yaşındaki yıldızı Muhammed Demirci, İspanyol devi Barcelona’nın ilgisini çekmişti karin estetigi fiyatlari . Hafta sonundan bu yana Arjantinli ve Brezilyalı genç yıldız adaylarıyla birlikte Katalan ekibinin tesislerinde konaklayan minik Muhammed, dün Bordo-Mavili kulübün formasını sırtına geçirdi. Nou Camp Stadı’nın yolunu tutan Mami, Şampiyonlar Ligi İkinci Tur karşılaşması olan Barcelona-Liverpool mücadelesini izledi.

Cuma büyük gün

Kongre üyesi Seyit Ateş’le birlikte Barcelona-Liverpool karşılaşmasını 98 bin kişilik Nou Camp Stadı’nda canlı olarak takip eden Muhammed için son karar da yarın verilecek. İspanyol yetkililerin önünde iki seçenek var... Ya Muhammed hemen Barcelonalı olacak; ya da eğitim ve diğer giderleri karşılanmak şartıyla 1-2 yıl beklenip, eğitimi Türkiye’de tamamlanacak ve İspanya’ya gidecek. Ayrıca Mami’nin İspanya’ya gitmesi halinde, ailesi de bu ülkeye taşınmak zorunda kalacak.

(Fanatik)

Kategori : SPOR