PKK mayıncısı teslim oldu

PKK mayıncısı teslim oldu
PKK mayıncısı, Hakkari'de teslim oldu ve örgüt hakkında konuştu.Abone ol

Hakkari’de çeşitli tarihlerde şehir merkezi ve köy yollarına basma düzenekli ve uzaktan kumandalı patlayıcı döşeyen PKK’lı terörist ‘Agit Hizan’ kod adlı Ayhan Avcı, güvenlik güçlerine teslim istanbul seo firması oldu.

Terör örgütü PKK’dan kaçan teröristlerin sayısı her geçen gün artıyor. Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde 2 gün önce güvenlik güçlerine teslim olan terörist Ayhan Avcı, örgütten kaçmak isteyen birçok arkadaşının olduğunu söyledi. İlk ifadesinde ailevi sorunlar ve maddi imkansızlıklardan dolayı örgüte katıldığını belirten ve sorgusu devam eden Avcı, şunları söyledi:

“Örgüt stratejisi ve ideolojisini benimseyemedim. Örgüttekiler arasında samimiyetsiz ve güvensiz bir ortam var. Katılmadan önce bana verilen vaatlerin hiçbirinin doğru olmadığını gördüm. İnsanlık dışı muammeleler devam ediyor. Fırsatını bulan teröristlerin birçoğu kaçmak istiyor. Diğer teröristlerle birlikte Hakkari’de şehir ve köy yollarına çok sayıda basma düzenekli ve uzaktan kumandalı patlayıcı tuzakladık."Kategori : GÜNCEL