Paşa gitti bayrağı indirdiler

Paşa gitti bayrağı indirdiler
Büyükanıt'ın bir süre kaldığı yata Fener bayrağı çekilmişti. Yatın sahibi de fanatikmiş.Abone olGenelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt geziye çıktığında Fenerbahçe bayrağı çekilen yata yeniden Beşiktaş bayrağı çekildi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın geçtiğimi mini gastrik bypass z günlerde Bodrum'dan geziye çıktığı Deniz Kızı Yatçılık'a ait Nazan Deniz isimli Bodrum tipi gulet yata, yat sahibi Nazan Çorta tarafından 54 metrekarelik dev Türk bayrağının yanı sıra Fenerbahçe'nin bayrağı çekilmişti.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak bilinen Nazan Çorta, Büyükanıt'ın ay yıldızlı çiçeği çok beğendiğini söyledi. Dev Türk bayrağını özel günlerde çektiklerini belirten Çorta, "Fenerbahçe bayrağını paşamız ve hanımefendi için çektik. Kendileri çok sıkı Fenerbahçe taraftarı. Onlara saygı duyduğumuzdan tuttukları takımın bayrağını çekerek jest yapmak istedim" dedi.

Beşiktaş'ın kongre üyesi olduğunu, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği'nde bir dönem başkanlık görevinde bulunduğunu ifade eden Nazan Çotra, asıl mesleğinin avukatlık olduğunu ancak çocukluğundan itibaren denize gönül verdiğini ve şu an yat kaptanı olduğunu söyledi.

Kategori : GÜNCEL