Gerets adaleti Cimbomu gerdi

Gerets adaleti Cimbomu gerdi
Gerets'in adil olmayan kararları Galatasaraylı oyuncuları patlama noktasına getirdi. İşte manzara;Abone ol

Teknik Direktör Erik Gerets’in adaleti sağlayamaması yüzünden Galatasaray’ın içten içe kaynadığı öne sürüldü. Belçikalı teknik adamın takım içinde çıkan krizlerdeki tavrı yüzünden rahatsız olan Song, Gaziantep maçında patladı. Ancak Sarı-Kırmızılı takımda sadece Song’un Dachzelt test değil birçok futbolcunun daha Belçikalı teknik adamın tercihleri nedeniyle huzursuz olduğu bildirildi.

Iliç ve Inamoto’nun ne kadar formsuz olurlarsa olsunlar sürekli oynaması, Mondragon’un zayıf rakiplerle yapılan Fortis Türkiye Kupası maçlarında bile kaleye geçmesi birçok futbolcuyu isyan noktasına getirdi.

Geçen sezonki şampiyonluğun mimarlarından Necati’nin en formda döneminde bile Gerets’in tek forvet inadı yüzünden yedek oturması golcü futbolcu ile arasına kara kedinin girmesine neden oldu.

Necati’nin yanı sıra Ergün, kaleci Aykut, Mehmet Güven ve zaman zaman forma bulan Ayhan’ın da Belçikalı teknik adama karşı mesafeli durduğu öne sürüldü.

Ergün rest çekti
Ergün, Gerets’in kendisine güvenmediğini belirterek, “Şu an hiçbir sakatlığım yok. Tek yaşadığım zorluk, hocanın bana forma vermemesi. Uzun yıllar bu formayı giyip, son dönemlerde bu kadar az giymek beni çok üzüyor” dedi. Yıldız futbolcu sözlerini “Bana yeni bir teklif yapılırsa seve seve kabul ederim. Jübile teklifi yapılır ise oynamayı düşündüğüm için, karşılıklı konuşarak halledeceğimiz konusunda ümitliyim" diye konuştu. //Kategori : SPOR