Fenerde Altıntop rüzgarı

Fenerde Altıntop rüzgarı
Gelecek sezon için rüya gibi bir takım kurmak isteyen Fener, yıldız avında.Abone ol

Gelecek sezon için rüya gibi bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe, Halil Altıntop'u renklerine bağlamak için son aşamaya geldi. Yıldız golcüye yıllık 2 milyon euro öneren yöneticiler, bonservisi için de 3.5 milyon euroya kadar çıktı...

Halil bitti bitiyor

Üç kulvarda mücadele için geniş kadro kurmak isteyen Sarı-Lacivertli yönetim, 6+2 kararı çıkması halinde bile milli futbolcuyu bitirmeyi kararlaştırdı.. İki kulüp arasındaki bonservis pazarlığında çok küçük pürüzler kaldığı be bot lirtiliyor.

Mutlu sona çok yakın
Fenerbahçe bombayı patlatmak üzere.. Uzun bir süredir yurt içi ve yurt dışında forvet arayışlarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim, Schalke'nin gurbetçi futbolcusunu Halil Altıntop'un transferinde mutlu sona çok yaklaştı.. Fenerbahçe'nin Halil'le 2 milyon Euro'dan 4 yıllık anlaşma sağladığı, bonservis pazarlıklarının ise çok olumlu şekilde sürdüğü belirtiliyor. Kanarya'nın milli futbolcu için 3.5 milyon Euro teklif ettiği, Alman kulübünün ise 4.5 milyon Euro'da direttiği iddia ediliyor.

F.Bahçe'nin kozu Halil!
Yönetimin, Schalke'nin indirime gitmemesi halinde, G.Saray'ın Lincoln transferi sırasında uyguladığı taktiğin bir benzerini hayata geçireceği belirtiliyor. Sarı-Lacivertliler'in Halil'le anlaşma sağlamasını görüşmelerde koz olarak kullanacağı ve transferi bitireceği iddia ediliyor. Kardeşi Hamit'in Bayern Münih'e gitmesi ve hocası Slomka'yla yaşadığı sıkıntılar nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen yıldız futbolcunun, yöneticilerle görüşüp, "Ben Fenerbahçe'yle anlaştım. Artık burada oynamak istemiyorum. Kalırsam size faydalı olamam" diyeceği öğrenildi.

3 kaliteli forvet olmalı
Önceleri yabancı sayısının artmaması halinde Halil Altıntop'u renklerine bağlamayı düşünen Fenerbahçe yönetimi, 6+2 kararı çıksa bile transferi bitirmeye kesin kararlı.. Yeni sezonda üç kulvarda zorlu bir maratona girileceğini hesaba katan Sarı-Lacivertliler, Kezman'ın yanına Halil'le birlikte bir de yabancı forvet alıp hücum hattını güçlendirmeyi hedefliyor. Teknik Direktör Zico'nun yönetimle yaptığı toplantıda, "50'nin üzerinde maç yapacağız. Kadromda en az 3 kaliteli golcü olmak zorunda. Sakatlık ve ceza gibi durumları da göz önünde bulundurmalıyız" dediği ifade edildi..Kategori : SPOR