Bu mahallede suç üretiliyor

Bu mahallede suç üretiliyor
"Bu mahallede suç işleniyor" denildi, mahalle sabah saatlerinde baskına uğradı.Abone ol

İstanbul Polisi, adı uyuşturucu ticareti hırsızlık ve çok sayıda suçla anılan Hacıhüsrev Mahallesi’ne sabahın ilk saatlerinde baskın düzenledi.

Başta Hacıhüsrev olmak üzere Silivri ve Selimpaşa’da önceden belirlenen evlere, kapıları balyozla kırılarak girilirken baskınlara i ISO 14064 Danışmanlık ki helikopter de havadan destek verdi. Hacıhüsrev Mahallesi bin polisin katıldığı operasyonda ablukaya alındı. Asayiş ve Narkotik timlerinin önceden belirlediği evler en ince ayrıntısına kadar arandı. Operasyon sırasında firari pozisyonundaki çok sayıda kişinin de aralarında bulunduğu 250 kişi gözaltına alındı.

Emniyet’e götürülen şahıslar arasında Swissotel’de yaptığı düğünle gündeme gelen kapkaç zanlısı ‘küçük damat’ İbrahim G., ve Cevahir Alışveriş Merkezi’nde kapkaç yaptığı iddiasıyla güvenlik görevlilerince dövülürken görüntülenen küçük kız A.Ö. ve annesi Gülcan Ö.’nün de bulunduuğu açıklandı. Gözaltına alınan şahıslar arasında yaşı küçük olanlar Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken diğer zanlıların Emniyet’teki sorgulamalarının devam ettiği bildirildi.

GözaltIna alınmak istenen şahıslar ve aileleri polise direnince, Emniyet güçleri alışılmadık bir yöntem kullandı.

Elleri arkalarından kelepçelenen çok sayıda kişi, ekip arabaları yetersiz kalınca elleri arkalarından kelepçelenerek, yere oturtuldu. Gelen yeni ekip araçlarına bindirilen şüpheliler Emniyet’e götürüldü.Kategori : GÜNCEL