Zorla seks partisi izlettiler

Zorla seks partisi izlettiler
Bir garip iddia! Akıl almaz seks partisini küçücük çocuklara zorla izlettiler.Abone ol

Rusların en gözde tatil yeri Antalya'da Rus çocukların cinsel tacize uğradığı ve seks partilerini izlemek zorunda bırakıldığı iddiaları ortalığı karıştırdı. 11 yaşındaki kızı Antalya'dan kısa süre ön Купить шубу в Стамбуле цены ce dönen bir Rus kadın, iddialarını medyaya taşıdı.

Gerçek adı açıklanmayan kadın, internetteki haber sitesi strana.ru'ya, kızının kaldığı otelde seks partilerini izlemek zorunda kaldığını ve şoke olduğunu söyledi. Partileri kimin düzenlediğine açıklık getirmeyen kadın, aynı otelde ilkokul çağındaki Rus çocuklara alkol satışı yapıldığını da iddia etti.

Dün yayımlanan Trud gazetesinin benzer iddiaları gündeme getirerek Rus çocukların tacize uğradığını yazmasının ardından çocukları aynı otelde tatil yapan bazı ebeveynler Antalya'ya gitti. Aileler, iddiaları soruşturabilmek için Türkiye'deki Rus diplomatlardan yardım istedi.

Çocukları Türkiye'ye götüren Rus acentesi suçlamaları kabul etmedi. Bazı ebeveynler de çocuklarının aynı otelde sorun çıkmadan tatil yaptığını ve iddiaların amacının Türkiye'yi karalamak olabileceğini söyledi.Kategori : DÜNYA