Sabaha kadar Barışı andılar

Sabaha kadar Barışı andılar
Amasra plajı doluydu. Binlerce seveni hıçkırıklara boğuldu. Gözyaşı döküp gitar çaldılar.Abone ol

Vefat ettiği gece sabaha kadar memleketi Bartın'ın Amasra ilçesinde Barış Akarsu'nun şarkılarını söyleyen sevenleri, bu gece de şarkıcının şarkılarını söyleyerek ona olan sevgiler בית חולים הטוב ביום בטורקיה לניתוח מעקף קיבה ini dile getirdiler.

Amasra Plajı'nda toplanan binlerce seveni, gözyaşları ve hıçkırıklar içerinde Akarsu'nun şarkılarını söyledi. Barış Akarsu'yu ellerinde büyüttüğünü söyleyen Zarife Ünlü (61) adlı kadın, Amasra Belediye Başkanı Ali Yıldırım'a sarılarak hıçkırıklara boğuldu. "Yavrum çok gençti daha. O bizim canımızdı" diyerek feryat eden Zarife Ünlü, Ali Yıldırım'ın da gözlerinin yaşarmasına neden oldu.

Amasra'ya Ankara'dan gelen küçük bir çocuk ise, Barış'ın Akarsu'nun posteriyle Amasra sokaklarında tur attı. Küçük çocuk, trafik kazalarından bıktığını ayrıca Barış Akarsu'yu da çok sevdiğini belirtti. Vatandaşlar, Amasra'da Barış Akarsu için açılan taziye defterlerine ona ithafen duygularını yazdı. Amasra esnafı ise, ilçeye gelenlerin yakalarına merhum şarkıcının küçük fotoğraflarını taktı.

Kategori : GÜNCEL