Fenerbahçe Etoosunu buldu

Fenerbahçe Etoosunu buldu
Real Madrid'in bile listesindeydi. Sessiz sedasız ama bir o kadar süper transfer. Abone ol

Sessiz sedasız gerçekleşen bu transferin kahramanı İlhan Parlak...

Eski hocası Ertuğrul Sağlam’ın da devreye girmesine karşın, Fenerbahçe ile el sıkışan İlhan’ın transferi, Tuncay’ın Sakarya’dan sessiz sedasız gelişini andırıyor! Geçen sezon U-19 Milli Takımı’ndaki performansıyla R.Madrid’in listesine giren, Sevilla’nın da kadrosu teeth whitening turkey price na katmak için çaba harcadığı 20 yaşındaki yıldızı, Milli Takım’daki hocası Cem Pamiroğlu anlattı. İşte Pamiroğlu’nun, İlhan’ı yere göğe sığdıramadığı yorumu:

HİÇ KAPRİSİ YOKTUR

“İlhan geçen sezon 5 golle 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası’nın gol kralı oldu. Finale kalamamamıza karşın bunu başardı. Fizik kalitesi çok yüksek, hava toplarında etkili bir oyuncu. Oyuncu eksiltme özelliği çok fazla. Saha içinde devamlı gezen, takım arkadaşlarına sürekli yardımcı olan bir futbolcu. Gol vuruşlarında zaman zaman eksiği olduğunu düşünürsünüz. Ama bazen öyle bir gol atar ki, değme santrforlara taş çıkarır. Biz ona Milli Takım’da Eto’o İlhan diyorduk. Bu yakıştırmayı da Arda Turan yaptı. O jenerasyonun, Arda Turan’dan sonraki en yetenekli oyuncusudur İlhan.

Fenerbahçe bu transferle kesinlikle çok önemli bir iş yapmış olacak. Oyuna ne zaman girerse girsin, hiçbir kaprisi yoktur. Asla küsmez ve sahada kaldığı süre içinde elinden gelenin en iyisini yapar. Bizim U-19 Milli Takımımız’dan Caner Rusya’ya transfer oldu. Mehmet Güven, Serdar Kurtuluş, Ferhat Öztorun da zaman zaman şans buluyor. İlhan bu oyuncuların hepsinden kalitelidir. F.Bahçe’de Kezman, Roberto Carlos gibi oyuncularla birlikte çalışacak olması da büyük avantaj.”

Bahadır Çokişler-Yasin Yıldırım-AkşamKategori : SPOR