Ağardan türban vaadi

Ağardan türban vaadi
Ağar, rakiplerine sert mesajlar, halka ise türban ve ÖTV'siz mazot sözü verdi...Abone ol

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar,  Manisa'nın Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingde Anavatan Partisi flaması taşıyan vatandaşları ''Anavatan'lı kardeşlerim hoş geldiniz, şeref verdiniz'' diyerek selamladı.

Mehmet Ağar, mitingte yaptığı konuşmada, ''başört istanbul seo uzmanı üsü sorununu'' DP iktidarının sona erdireceğini ifade ederek, ''başörtüsü yandaşlığı ile karşıtlığı üzerinden siyaseti, Türkiye'de tümüyle ortadan kaldıracağız'' dedi.

''Cumhuriyetin de siyasete karıştırılmaması'' gerektiğini belirten Ağar,
''Cumhuriyet, 70 milyonun cumhuriyetidir, hiç bir partinin zimmetinde değildir. Cumhuriyet seçime sokulamaz, inanç, iman, seçime sokulamaz, Atatürk seçime sokulamaz. Bunların hepsi, milletin müşterek değerleridir, milletin
kabulleridir'' diye konuştu.

ÖTV'SİZ MAZOT SÖZÜ

Mazot fiyatlarının düşürüleceği sözünü de yineleyen Ağar, AK Parti'ye yüklendi. Ağar, ''Şimdi mazot 2 dolar civarında. Ey AK Parti iktidarı, Ey Tayyip Erdoğan, buna ne denir biliyor musun? Türkiye'de güzel bir laf vardır, Allah'tan kork denir, Allah'tan kork'' dedi.

ANAYASA MAHKEMESİNİN KARARI

Anayasa Mahkemesinin kararını da değerlendiren Ağar, bu noktada CHP'ye çattı. Ağar, ''Siyaset sabah akşam, mahkemeye gitmez. Siyasetin hesap yeri sandık kardeşim sandık. CHP de bu huyundan vazgeçsin artık. Siyasette hesap sandıkta... " diye konuştu.//Kategori : POLİTİKA