Song da resti çekti

Song da resti çekti
G.saray'da Tomas'tan sonra Song da yıllık ücretinde indirime karşı çıktı. İşte ayrıntılarAbone ol

Tomas gibi bu konuda kararlı olduğunu söylediği öğrenildi. Kamerunlu futbolcunun Sarı - kırmızılı yöneticilerle yaptığı görüşmede, 1 milyon 500 bin euroluk ücretinin 1 milyon euroya indirilmesini kesinlikle kabul etmeyeceğini belirttiği ve Tomas gi stratejik seo bi bu konuda kararlı olduğunu söylediği öğrenildi.

Ligtv'de yer alan habere göre bu gelişme üzerine Galatasaray yönetimin bu konudaki ısrarlarından vazgeçeceği öğrenildi. Teknik Direktör Feldkamp'ın özellikle Song'un mutlaka takımda kalmasını istemesinin bu kararda etkin rol oynadığı da ifade edilirken, Feldkamp'ın savunmanın sağında yaşanan sıkıntıyı da Song'u bu bölgede oynatarak çözmeyi planladığı öğrenildi.

Bu arada yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Florya Metin Oktay Tesisleri tıpkı bir futbol okulunu andırıyor. Bu sabah yapılan antrenmanda savunma ve hücum organizasyonları üzerinde duran teknik direktör Feldkamp'ın hata yapan futbolcularıyla da tek tek konuşarak neler yapmaları gerektiğini anlatması dikkat çekti.

Kalli çalışmalar sırasında ayağında çok top tuttuğu için sık sık uyardığı Hasan Şaş'ı savunma oyuncularıyla birlikte oynattı.

Sarı - kırmızılıların yeni transferleri antrenmandaki preformanslarıyla göz doldururken Serkan Çalık attığı gollerle izleyenlerden alkış aldı..Kategori : SPOR