Babadan evladına son buse

Babadan evladına son buse
Bir babanın içleri yakan dramı. Oğlunun yanağına bıraktığı son buse yürekleri dağladı.Abone ol

Adana'da serinlemek için baraj gölüne giren 9 yaşındaki ilköğretim öğrencisi boğularak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Seyhan Baraj Gölü Sevgi Adası yakınlarında meydana gelen olayda, arka turkey dental implants in one day daşı İ.Y. (13) ile birlikte bisikletle Seyhan Baraj Gölü çevresinde gezintiye çıkan Ömer Karaalp (9) serinlemek için suya girmek istedi. Arkadaşı İ.Y.'nin uyarılarına rağmen suya giren Ömer Karaalp yüzme bilmediği için çırpınmaya başladıktan kısa süre sonra kayboldu.

İ.Y.'nin yardım istediği çevredeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Baraj gölü çevresinde araştırma yapan polis ekipleri, boğularak hayatını kaybeden Ömer Karaalp'in cesedini sudan çıkardı.

Ömer Karaalp'ın annesi Birsen Karaalp olay yerinde oğlunun elbiselerine sarılarak gözyaşı döktü. Çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışan genç kadın bir süre sonra baygınlık geçirdi. Babası Mehmet Karaalp ise sudan çıkarılan oğlunun cesedini öperek göz yaşlarını tutamadı.

Recep Birsin İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen küçük çocuğun cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.Kategori : GÜNCEL