Brezilya grup ikincisi

Brezilya grup ikincisi
Copa America tam gaz devam ediyor. Brezilya Robinho ile güldü. Abone ol

42. Güney Amerika Futbol Şampiyonası (Copa America), bugün TSİ sabaha karşı (B) Grubu’nda yapılan 2 maçla devam etti.

Venezuela’nın çeşitli kentlerinde yapılan ve 15 Temmuz Pazar günkü final maçıyla sona erecek şampiyonada, bugün (B) Grubu maçları tamamlandı.
Meksika ve Şil dijital pazarlama seo i’nin golsüz berabere kaldığı karşılaşma sonunda, Meksika grup lideri olarak çeyrek finale yükselirken, Şili de gruplarında 3.
sırayı alan takımlar arasında en iyi 2. puanı aldığı için çeyrek final hakkını elde etti.

Grubun diğer maçında Ekvador’u 1-0 yenen Brezilya, grup ikincisi oldu ve çeyrek finale adını yazdırdı. Brezilya’nın golünü 56. dakikada penaltından Robinho attı. Öte yandan, yarın yapılacak 2 maçla tamamlanacak (C) Grubu’nda, ilk 2 sırayı garantilemiş olan Paraguay ve Arjantin de çeyrek finalde mücadele edecek. Şampiyonada grup maçları yarın, TSİ sabaha karşı (C) Grubu’nda yapılacak Kolombiya-ABD, Arjantin-Paraguay karşılaşmalarıyla son bulacak.

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

Çeyrek final grubunun ilk maçı, 7 Temmuz Cumartesi günü TSİ sabaha karşı Venezuela ve Uruguay arasında yapılacak. Günün 2. maçında Şili ile Brezilya karşılaşacak. Ardından 8 Temmuz Pazar günü yine TSİ sabaha karşı Meksika ile (C) Grubu ikincisi, Peru ile de (C) Grubu birincisi karşı karşıya gelecek. Yarı final maçlarından önce şampiyonaya 2 gün ara verilecek.Kategori : SPOR