Saldırgan nerede?

Saldırgan nerede?
Beşiktaş'ın yıldızı Ricardinho İstanbul'a gelir gelmez yöneticilere sordu...Abone ol

Beşiktaş'ın yıldızı Ricardinho İstanbul'a gelir gelmez yöneticilere sordu: Kadıköy'de bana saldıran kişinin cezası ne oldu, yoksa hala bulunamadı mı?

‘Yıldırım’ın yanındaydı’
Türkiye Kupası Yarı Fina Ümraniye Zeytinburnu tabelacı l rövanş karşılaşmasından sonra, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın otoparkında Fenerbahçeli Mehmet Aurelio ile kimliği tespit edilemeyen bir kişi, Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Ricardinho’ya saldırmıştı. Televizyon kameralarının önünde gerçekleşen olay sonrasında Ricardinho’ya tekme atan kişi Fenerbahçe BaşkanıY Aziz ıldırım ile birlikte görüntülenmişti. Mehmet Aurelio ise 2 maç ceza almıştı.

‘Yanına kâr mı kalsın!’
Yeni sezon hazırlıkları için İstanbul’a gelen Ricardinho, Beşiktaşlı yetkililerle bir görüşme yaptı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yaşadığı tatsız olayı hatırlatan Brezilyalı futbolcu, “Şikayette bulunmuştum ancak sanırım bu kişi ortalıkta yok. Oysa Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yanındaydı'' dedi. Basın mensuplarıyla da bu konuyu paylaşan Rico, “Böyle olaylar yapanın yanına kâr kalırsa, şiddetin önüne geçilemez'' dedi..

FanatikKategori : SPOR