Altaylıdan 180 derecelik dönüş

  • Ana Sayfa
  • Altaylıdan 180 derecelik dönüş
Altaylıdan 180 derecelik dönüş
Fatih Altaylı "Benim paramla beş para etmez" diyordu bir dönem. Şimdi Sabah'ın sürmanşetinden inmiyor.Abone ol

Hakan ve Cem Uzanla yıllarca birlikteydi. Onların devrilmesinden sonra haklarında en ağır ifadeleri kullandı. Fatih Altaylı 2004 yılında bu kişi için "Benim paramla beş para etmez" diyordu.

Devir değişti Altaylı da değ yuz plastik cerrahisi işti. Şimdi uzman analizleri ile Sabah'ın sürmanşetinde. Vatan yazarı Reha Muhtar bu kişiye sayfalarını açan Fatih Altaylı'yı omurgasızlıkla suçladı.

Reha Muntar çok değil 2004 yılında Altaylı'nın bu kişi hakkında söylediği zehir zemberek yazılarını hatırlattı Reha.

Altaylı'nın 2004 yılında “Uzan kardeşler için sık sık telefona sarılıp, 'sevgili patronumu arayıp yalakalık etmem gerek' deyip gülüyordu..."  ve "Eski arkadaşlarına hava atarken, otomobilinin bagajında 1 milyon dolarla dolaştığını söylüyordu..." şeklindeki yazılarını gündeme getirdi.

Muhtar, ifadesiyle Altaylı'daki bu baş döndüren değişimi "Bir insanın, hayattaki duruşu 3 yıl içinde bu kadar mı değişir, ne için 180 derece dönülür bilmiyorum..." diyerek dile getirdi.

Reha Muhtar Altaylı'nın 2004 yılını hatırlamak istemediğini iddia etti. Yazar, Altaylı'nın 3 yıl önce şu andaki patronuna o dönem kendi adıyla açacağı İletişim Fakültesi’ne "Acaba arsızlık abidesi mi desek?"benzetmesinde bulunduğunu hatırlattı.Kategori : MEDYA