Süper Mario Kartala

Süper Mario Kartala
Beşiktaş, rotayı Cisse’nin eski takım arkadaşı Mario Alberto Yepes’e çevirdi.Abone ol

Navarro için Sevilla ile anlaşamayan Beşiktaş, rotayı Cisse’nin Paris Saint Germain’den takım arkadaşı Mario Alberto Yepes’e çevirdi. Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk, “Sevilla yönetimi mini gastrik bypass ile yaptığımız son görüşmede Navarro’yu vermeye niyetli olmadıklarını söylediler” dedi. İspanyollar’la Navarro’nun bonservis ücreti konusunda sorun yaşamadıklarını belirten Mario Berk, “Tek sorun Sevilla kulübünün Navarro’yu satmak istememesi.

Navarro’nun alternatifi olarak Yepes ile masaya oturacağız. Kendisi ile daha önce konuşup her konuda anlaşmaya varmıştık” diye konuştu. Fransa’nın en iyi savunma oyuncuları arasında gösterilen 1976 doğumlu Yepes, aslında bir forvet oyuncusu. Cortulua’da oynarken hocasının önerisi ile libero olarak görev yapmaya başladı.

Buna rağmen 1995-1997 sezonunda 4 gol atan “Süper Mario” lakaplı Yepes, Deportivo Cali’de 61 maçta 7, River Plate’de 79 maçta 7, Nantes’ta 73 maçta 2 ve Paris Saint-Germain’de 88 maçta 8 gol attı. Yepes, şu anda Kolombiya Milli Takımı ile Copa America’da görev yapıyor.Kategori : SPOR