Köşk seçimiyle ilgili şok iddia

  • Ana Sayfa
  • Köşk seçimiyle ilgili şok iddia
Köşk seçimiyle ilgili şok iddia
Ağar ve Mumcu'ya Köşk seçimiyle ilgili güvence mi verildi? İşte şok iddia..Abone ol

DP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın 'Meclis'i boykot' kararına rağmen Köşk seçimi oylamasına katılan Denizli bağımsız milletvekili Ümmet Kandoğan, süreci tahlil ederken çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kandoğan, eski partisi DYP ile Anavatan'ı DP çatısı karin estetigi fiyatlari altında birleştirmeye çalışanların, AK Parti'ye cumhurbaşkanı seçtirmemeyi amaçladığını düşünüyor.

AĞAR VE MUMCU'YA BÜYÜK GÜVENCELER VERİLDİ

Ona göre Meclis'in kilitlenmesiyle görev tamamlandı ve birleşmeye ihtiyaç kalmadı. Mumcu ve Ağar'ın oylamaya iki gün kala bir yerlerden telefon aldığını, bu yüzden apar topar akşam saatlerinde basın toplantısı düzenlediklerini kaydediyor.

İki lidere çok büyük güvenceler verildiğini ileri süren Kandoğan, "Cumhurbaşkanı seçimine girilmemesi durumunda Türkiye'de çok değişik şeyler olacağı kulaklarına fısıldandı." diyor.

AĞAR'A DEFALARCA SÖYLEDİM

Ağar'a seçime girilmediği takdirde partiden binlerce istifanın yaşanacağı uyarısında bulunduğunu aktaran Denizli Milletvekili, "Öyle de oldu. Sayın Ağar, miting yapamaz hale geldi. Türkiye'de iktidar alternatifi olacağı söylenen DYP-DP, bugün Mehmet Ağar'ın liderliğinde, onun basiretsiz ve beceriksiz yönetiminde maalesef barajın çok çok altında seyrediyor." ifadelerini kullanıyor.

ZamanKategori : POLİTİKA