Ankaragücünde imza şov

Ankaragücünde imza şov
Ankaragücü, prensip anlaşmasına vardığı 8 futbolcuyla sözleşme imzaladı.Abone ol

Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde düzenlenen ve futbolcular Zafer, Kirita, Ahmet Dursun, Fatih Akyel, Mustafa Özkan, Habib Mohammed, İlkem ve İbrahim Ege'nin imza attığı törende, başkan Cemal Aydın ve bazı yöneticiler de hazır bulundu.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, törende yaptığı konuşmada, birkaç futbolcunun transferini daha önce yaptıklarını belirterek, ''Bombaları sona sakladık. Ankaragücü'ne gelen futbolcu ayrıcalıklı futbolcu demektir'' dedi.

Transferin devam ettiğini ve birkaç futbolcunun daha Ankaragücü'nde forma giyeceğini de kaydeden Aydın, ''Yeni gelen arkadaşl vajinismusta hipnoz tedavisi arımız bu takım için, bu taraftar için, kendileri için ve en önemlisi Türk futbolu için Ankaragücü formasıyla mücadele edecekler. Sözleşme imzaladığımız bu futbolcular Türkiye'nin en iyileri. Biz onları aşabilecek futbolcular arıyoruz ama aşacak futbolcu bulmakta zorlanıyoruz'' diye konuştu.

Bir gazetecinin ''Ankaragücü her sezona iyi başlıyor, ancak sezonu iyi bitiremiyor. Bu sene de aynısı olacak mı?'' sorusunu ise başkan Aydın, ''Sıkıntının türüne bakmak gerekiyor. Biz geçen sezonu kendimize koyduğumuz hedefin birkaç puan altında tamamladık. Sonuç olarak da taban olarak hedefimize ulaştık. Ama bu sene puan barajımızı yükselttik. Kupaların ucundan da tutabilmek için kaldıramayacağımız bir yükle iyi bir takım kurduk. Ama bu yükün altından kalkmayı da biliriz'' şeklinde yanıtladı.

SEDAT VE ABDURRAHMAN KONUSU
Başkan Cemal Aydın, Sedat ve Abdurrahman ile ilgili yaşanan sıkıntılara da değinerek, ''Onlar bizim sevdiğimiz, Ankaragücü'ne hizmet etmiş futbolcular. Onlara ne laf söyleriz, ne de laf söyletiriz'' dedi.

İki futbolcunun transfer edildiği dönemde kendilerinin 3 artı 1, futbolcuların ise 2 yıllık sözleşme istediklerini hatırlatan Aydın, şöyle devam etti:
''Sonuçta ortak noktada buluşarak 2 artı 1 sözleşme imzaladık. Ancak Ankaragücü'nden gidecek futbolcular yanlamasına doğru değil, yukarı doğru transfer yapmalıdır. Bu arkadaşlar yanlamasına transfer yapacaksa görüşmemiz 30 saniye sürer. Yetiştirdiğimiz oyuncuları rakiplerimize bedava verecek kadar da saf değiliz. Ankaragücü'nün disiplini ve kuralları vardır.

Her ikisi de bizim 1'er yıl daha futbolcumuzdur. Kendilerine şu an için uygun olan cezaları verildi. Bu futbolcuların kulüpten alacakları da yok. Süreleri içinde gelirlerse Ankaragücü forması onlara hazırdır. Yok gelmezlerse 'en büyük Ankaragücü' deriz, yapacak bir şey yok. Ankaragücü çok Cemal Aydınlar ve futbolcular görmüş, geçirmiştir. Ancak Ankaragücü bakidir.'' Öte yandan Ankaragücülü futbolcular, bu sabah Özel 100. Yıl Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti..Kategori : SPOR