Çocuğunu komaya soktu

Çocuğunu komaya soktu
2,5 yaşındaki bebeğe akıl almaz şiddet. İşte bir dram.Abone ol

Denizli'de annesi tarafından dövülerek komaya sokulduğu iddia edilen ve 23 Mayıstan itibaren hastanede tutulan 2,5 yaşındaki Ahmet Can T'nin beyin ölümü gerçekleşti.

Denizli Devlet Hastanesinde görevli beyin cerrahı Dr. Mustafa Durmuş,
gazetecilere yaptığı açıklamada, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Ahmet Can T'n karin estetigi fiyatlari in 40 gündür komada olduğunu, beyin ölümü gerçekleşen çocuğun yaşam destek ünitesine bağlandığını söyledi.

İşlediği bir suç yüzünden geçen yıl cezaevine giren ve kısa süre önce
tahliye olan Ahmet Can T'nin babası Aydın Çakır, doktorların verdiği bilgi
üzerine, Denizli Cumhuriyet Savcılığına eski eşi S.T. ile imam nikahıyla birlikte yaşadığı Ş.B. hakkında suç duyurusunda bulundu.

S.T'nin babasından olan maaşını alabilmesi için anlaşmalı boşandıklarını,
ancak birlikte yaşamaya devam ettiklerini belirten Çakır, bu nedenle Ahmet Can'ın annesinin soyadını, diğer oğlu Fırat Can'ın ise kendi soyadını taşıdığını
söyledi.

Cezaevine girdikten sonra eski eşinin, Ş.B. ile yaşamaya başladığını
kaydeden Çakır, ''Kayınvalidem M.T. ve oğlum Fırat Can'ın anlattığına göre, Ahmet Can şiddete maruz kalmış. 23 Mayıs 2007'den itibaren hastanede tutuluyor ve şu andaki durumu da bundan kaynaklanıyor'' dedi.

Çakır, eski eşi S.T. ve imam nikahıyla birlikte yaşadığı Ş.B. hakkında
Denizli Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğunu, doktorların yaşam destek ünitesinin fişini çekmeleri halinde oğlunun organlarını bağışlamayı düşündüğünü söyledi.Kategori : GÜNCEL