Şekerbanktan kurtarıcı kredi

Şekerbanktan kurtarıcı kredi
Şekerbank müşterilerine "kurtarıcı kredi" imkanı sağlıyor.Abone ol

Şekerbank, müşterilerine kredi kartları borçlarını ödemede kolaylık sağlayacak, 48 aya varan vadeli ihtiyaç kredisi kullandıracağı “kurtarıcı kredi” hizmeti sunacak

Şekerbank'tan yapılan yazılı açıklamada, banka şubeleri, “444 78 78” numaralı ŞekerTel, sekerbank.com.tr, kurtaricikredi.com.tr veya ATM'ler aracılığıyla başvurusu alınan kredinin, talebe bağlı Где в Стамбуле купить харошую дубленку olarak kapıya teslim edilebileceği kaydedildi.

Şekerbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, bankanın kredi kartı borcunu kredilendiren kart hamillerine yönelik hazırladığı kurtarıcı kredi ile müşterilere mevcut kredi kartı borçlarını ödemede büyük kolaylık ve avantajlar sağlanacağını vurguladı.

Kredi kartı borcunun tamamını ödeyemeyen ve kart borçlarını kredilendiren kart hamillerine uygun faiz oranı ve uzun vadeler uygulamasının bu hizmeti cazip kıldığını dile getiren Özciğer, kurtarıcı krediyi alanların kredi kartı borçlarını Şekerbank'ın temin edeceği ihtiyaç kredisi ile ve yüzde 1,99 faiz oranı ile ödeyeceğini, krediye kamu ya da özel sektördeki bordrolu çalışanların başvurabileceğini bildirdi.

Verilen bilgiye göre, kredi kullanan müşterilere ücretsiz hayat sigortasının hediye edileceği ve kefilsiz kullandırılacak kredide 48 ay vade için ilk 4 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği sunulacak. En az bin YTL, en fazla maaşın 5 katına kadar YTL olarak verilecek kredide, tüm vadeler için aylık yüzde 1,99 faiz oranı uygulanacak.

Başvurudan sonra kredi, müşteri tercihine göre belirlenmiş tarihte müşteri hesabına aktarılacak ve müşterinin vereceği talimata göre kredi tutarı diğer bankalara EFT yapılarak kredi kartı borçları ödenecek.Kategori : EKONOMİ