Ağardan müthiş Köşk iddiası

  • Ana Sayfa
  • Ağardan müthiş Köşk iddiası
Ağardan müthiş Köşk iddiası
DP lideri Ağar Çankaya seçimi ve Erdoğan ile ilgili şok bir iddiada bulundu..Abone ol

DP Genel Başkanı Mehmet Ağar,Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesini istemediğini ileri sürerek, Erdoğan'a yönelik olarak “Hem parti içindeki rakiplerin kilosunu düşürüyor hem de mağdur kisvesinin arkasına sığınıp Türkiye'yi bölmeye çalışıyorsun” diye konuştu.
meme buyutme 
Ağar Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı'nı seçtirmek gibi bir niyeti olmadığını, hesabının farklı olduğunu iddia etti

Ağar, Mardin'de partisi tarafından düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

CUMHURBAŞKANININ SEÇİLMESİNİ İSMEDİ

AKP'nin cumhurbaşkanlığı meselesinin arkasına sığınıp oy istediğini öne süren Ağar, cumhurbaşkanı seçimiyle ilgili şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı seçimini dayatma haline getirdiniz. ‘3-4 aday getirin, uzlaşmayla seçelim' dedim. Hayır… Çünkü Başbakan böylece parti içindeki rakiplerinin kilosunu düşürüyor. Kendileri farkında değil mi bilmiyorum. Meydanlarda poz veriyorlar da kendi güçleri seçimden önceki kadar var mı?”

Ağar, Erdoğan'a yönelik olarak, isteseydin taktirde 360 milletvekiliyle cumhurbaşkanı seçebileceğini fakat bunu istemediğini iddia ederek “Çünkü sen onların cumhurbaşkanı seçilmesini istemedin. Hesabın başkaydı. Hem partideki muhaliflerini hafiflettin hem de mağduriyet kisvesinin arkasına sığınıp, bunun üstünden siyaset yapıp Türkiye'yi bölmeye çalışıyorsun” diye konuştu.Kategori : POLİTİKA