MHP mitingi sabote mi edildi?

MHP mitingi sabote mi edildi?
Bahçeli'nin konuşmasını yayınlayan televizyonun frekansı sabote mi edildi?Abone ol

Konuşması sırasında aldığı bir nota göre mitingi canlı yayınlayan televizyon kanallarının frekanslarının tahrip edildiğini ileri süren Bahçeli, ''Hayır bu ses kesilemeyecek. MHP konuşacak, Barzani duyacak, ABD duyacak, bu gür sesimiz heryere ulaşacak. Bu ses Türk milletinin sesidir'' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Başbakan bir taraftan mağdurları oynayıp Türk milletinin duygularını sömürmekte, diğer taraftan Demokratik Toplum meme buyutme  Partisi (DTP) ile ortaklık hesabı yapmakta. Başbakan, suya düşen yılana sarılır hesabı, Barzani'ye sarılmakta ve kanlı terörden medet ummaktadır'' dedi.

''BAŞBAKAN, PUSULASINI ŞAŞIRDI''

Erdoğan'ın, pusulasını şaşırdığını, kafasının karışık, zihninin bulanık olduğunu ve ne konuştuğunu bilmediğini ileri süren Bahçeli, şöyle devam etti:

''Başbakan bir taraftan mağdurları oynayıp, Türk milletinin duygularını sömürmekte, diğer taraftan Demokratik Toplum Partisi (DTP) ile ortaklık hesabı yapmakta. Başbakan, suya düşen yılana sarılır hesabı, Barzani'ye sarılmakta ve kanlı terörden medet ummaktadır. Başbakan, 2 koltuk değneğiyle hesabı geciktirmeye çalışıyor. Birinci koltuk değneği, terör örgütünün meclise girmeye çalışan siyasi maşalarıdır. İkincisi ise peşmerge bozuntusu Barzani'dir. Barzani'ye muhabbet, milletine husumet içindesin. Başbakan Erdoğan suçüstü yakalanmıştır. DTP ile işbirliği zemini ararken kendisini ele vermiştir.

BARZANİ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Barzani, AKP'nin en büyük destekçisidir. Soruyorlar Barzani'ye, 'AKP'li kardeşlerim seçimi kazansın' diyor. Son dönemlerde Başbakan'ın MHP'yi hedef alan hezeyanlarının nedeni budur. MHP'yi yavru yapan başbakan önce kendine baksın. MHP kimsenin yavrusu değildir. MHP olsa olsa Türk milletinin yavrusu olur. Ama sayın başbakan unutma; ihanetin cezasız kaldığı görülmemiştir. Kaçınılmaz son çok ağır olacaktır.''

MHP'nin, Türkiye'nin ulusal çıkarlarının bekçisi ve güvencesi olduğunu ifade eden Bahçeli, Türkiye'nin kanlı bir kardeş kavgasına girmesine MHP iktidarının engel olacağını savundu.Kategori : POLİTİKA