Fener Tuncayı neden sildi?

Fener Tuncayı neden sildi?
Fenerbahçe yönetiminin Tuncayı silmesinin arkasında yatan gerçekler...Abone ol

F.Bahçe yönetiminin Tuncay’ı silmesinin perde arkası...

1- Middlesbrough’la anlaştı, Aziz Yıldırım’a haber bile vermedi.
2- Asbaşkan Ali Koç’un telefonlarına yanıtlamadığı gibi geri de dönmedi

M.BROUGH’LA Avrupa macerasına başlayan Tuncay Şanlı giderken adeta gemileri de yaktı gitti. Kimileri tebrik etti, kimileri eleştirdi ama F.Bahçe y google trends nasıl kullanılır önetimi sarı-lacivertli kulübe mal olmuş bu ismi 2 hareketinden dolayı adeta aforoz etti. İşte Tuncay’ın şampiyonluk kliplerinden bile çıkarılmasının perde arkasında yatan nedenler.

BAŞKAN BOZULDU

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım transferi konusunda bire bir görüştüğü Tuncay’a bir baba gibi nasihat etti... “F.Bahçe’de R.Carlos gibi bir oyuncuya kaptanlık yapacaksın. Lefter, Can Bartu ve Cemil Turan gibi tarihe geçme şansın var. Gideceğin takım F.Bahçe’den büyük değil. Gel kararını tekrar gözden geçir” dedi. Ancak Şanlı kararını vermişti. Tuncay için her türlü fedakârlığa hazır olan Aziz Yıldırım’ı asıl kızdıran olay ise Tuncay’ın Middlesbrough ile anlaştığını oğlu gibi gördüğü oyuncudan değil de basından öğrenmesi oldu.

CEVAPSIZ ÇAĞRILAR

TUNCAY, başkan Yıldırım gibi Asbaşkan Ali Koç’u da çok kırdı. Koç, Tuncay Şanlı’yı o kadar çok seviyordu ki, her platformda Tuncay’la beraber oluyordu. Geçtiğimiz son doğum gününde de Ali Koç, Develi’deki yemeğe katılmış, hediyesini de Tuncay’a bizzat vermişti. Tuncay da Ali Koç’a büyük saygı duyuyordu. Transfere karışmayan Ali Koç’un Tuncay konusunu bitirmesi bekleniyordu. Koç’un transfer zirvelerinde 3 kez aradığı Tuncay telefonu açmadığı gibi geri de dönmedi. Koç buna çok içerledi. İpler bu iki olayla koptu.

Kaynak: VatanKategori : SPOR