Utan Rüştü utan tepkisi

Utan Rüştü utan tepkisi
Sürpriz bir kararla Fenerbahçe'den ayrılan Rüştü'ye taraftar büyük tepki gösterdi.Abone ol

Fenerbahçe ile yeniden anlaşmasına rağmen son anda Beşiktaş'a transfer olan kaleci Rüştü Reçber'e, sarı-lacivertli taraftarlar büyük tepki gösteriyor.

Taraftar sitelerinden ''www.antu.com'' yağ parçalama Rüştü'nün transfer haberini ''Utan'' başlığıyla verirken, ''Yazıklar Olsun Rüştü Reçber'' diye tepkilerini dile getirdiler.

Sitede yer alan açıklamada, daha önce Antalyaspor'da oynarken kendisiyle anlaşan Beşiktaş'ın trafik kazası geçirdiği için transferinden vazgeçtiği hatırlatılarak, şu görüşlere yer verildi:

''Beşiktaş senin kaza geçirdiğin haberini alınca, transferden vazgeçti. Seni tanımadı bile. İşte o an Türkiye'nin en büyük kulübü girdi devreye. Seni hastanede komada, kolun, bacağın kırıkken transfer etti. Bunun karşılığı bu mu olmalıydı?

Her defasında 'Fenerbahçe'den ayrılırsam, Anadolu kulüplerine giderim' dedin. Bunu mu yapacaktın Fenerbahçeli taraftarlara?

Sen Fenerbahçe taraftarı için çok değerliydin ama artık sen Fenerbahçe taraftarları için bir hiçsin. Sebebi ne olursa olsun, senin gibi kaptana yakışmadı Rüştü.''Kategori : SPOR