AK Partililer Günayı ağlattı

AK Partililer Günayı ağlattı
Eski partisi CHP'yi tuzak kurmakla suçlayan Günay'ı AK Partilier ağlattıAbone ol

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) 30 yıl politika yaptıktan sonra Adalet ve Kalkınma Partisi'ne (AK Parti) geçerek milletvekili adayı olan Ertuğrul Günay, memleketi Ordu'da katıldığı ilk parti toplantısında duygulanınca kendini ağlamamak için zor tuttu ve konuşamadı.

AK Parti Ordu Teşkilatı t Gaziosmanpaşa tabelacı arafından düzenlenen ve 22 Temmuz tarihinde yapılacak genel seçimlerde Ordu milletvekili adaylarının tanıtıldığı toplantıya ilgi oldukça büyük oldu.

GÖZLERİ DOLAN GÜNAY KONUŞAMADI

Konuşmasına başladığı sırada yutkunan ve gösterilen ilgi karşısında gözleri nemlenen Günay, duygulanınca bir süre konuşamadı. Partililer bu sırada kendisine 'Ordu seninle gurur duyuyor' sloganları attı.

CHP BANA TUZAK KURDU

Konuşmasının başında, 30 yıl boyunca emek verdiği ve fahri bir milletvekili gibi çalıştığı partisinden yıllar önce gönül kırıklığı ile ayrıldığını belirten Günay, "Yaşamımın yarısından fazla emek verdiğim siyasi partide bırakın milletvekilliğini Ankara'ya gidecek 14 kurultay delegesinden birisi olmamam için inanılmaz tuzaklar kurmuşlardı" dedi.

AK PARTİ HİZMET PARTİSİ

Kendisini AK Parti'ye getiren duygunun, AK Parti'lilerin sevgisi olduğunu ifade eden Günay, "Birçok siyasi partiden teklif vardı ama ben AK Parti'yi tercih ettim. Çünkü AK Parti bir hizmet partisi. AK Parti Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine oy alan tek parti. AK Parti demokrasinin güvencesidir" diye konuştu.Kategori : POLİTİKA