Bahçeli çok sert konuştu

Bahçeli çok sert konuştu
Bahçeli 'kimse MHP'ye şehitleri istismar eden terbiyesizler' diyemez dedi ve eklediAbone ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hiç kimse 1968 yılından bu yana milletinin dirliği, bütünlüğü ve toprağın bölünmezliği için şehit veren Milliyetçi Hareketi 'şehitleri istismar eden terbiyesizler' olarak nitelendiremez" dedi.

ADANA'DAN SONRA MANİSA'DA

ersag Dün seçim bildirgesini kamuoyuna açıklayan MHP, Adana'dan sonra ikinci seçim mitingini Manisa'da yaptı.

PKK'NIN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ

Türkiye'nin milli manevi değerlerinin siyasi çatışma alanı haline getirildiğini savunan Bahçeli, şunları söyledi:

"Milli bekamız ve güvenliğimiz, birlik ve güvenliğimiz için başka coğrafyalarda düşman aramaya gerek yok. Emanetin bekçisi Türk milleti, Türk milliyetçileri, Milliyetçi Hareket'tir. MHP hain hesapları boşa çıkaracaktır. MHP, 23 Temmuz Pazar günü milletin teveccühüyle TBMM'de olacak, PKK'nın közünün kazınması bize nasip olacak".

HEPSİNİN BİLEĞİNİ BÜKERİZ

Varsın çıkarcılar işbirliği yapsın, varsın koltuk sevdalılar ortaklıklar kursunlar. Karşılarında tek başına milliyetçiler ve MHP var. Hepsine Allah'ın izniyle yeteriz. Hepsinin bileğini tek başına bükeriz. Bunların hakkından tek başına biz geliriz. Kurtuluşun yolu tek başına MHP'dir".

ORDU K IRAK'A GİRMELİDİR

Bahçeli, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'a mutlaka operasyon yapması gerektiğini savunarak, "Ordu Irak'a girecek, artık hazırlıklar tamam olmalıdır. Terörist korkuyor Mehmetçik gelecek diye" diye konuştu.Kategori : POLİTİKA