Avanak mangası sahnede

Avanak mangası sahnede
Dört yeni film vizyonda. Her zevke uygun film var. Vizyona giren filmler...Abone ol

Bu hafta dört yeni film gösterime girdi... İşte o filmler...

Şrek 3
(Shrek The Third)

Yönetmen:Raman Hui - Chris Miller
Tür: Animasyon / Komedi
Süre: 92 Dk.
Yapım Yılı: 2007
Seslendirme: Mike Myers (Şrek), Eddie Murphy (Eşek), Cameron Diaz (Prenses Fiona), Antonio Banderas (Çizmeli Kedi), Justin Timberlake (Prens Artie)

Konu: Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Şrek’e düşer. Aksi takdirde tahta geçmek zorunda kalacağından çok sevdiği bataklıktan uzaklaşacaktır.

Şrek, taht için en doğru varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirir. Bu kişi, Fiona’nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie’den (Justin Timberlake seslendiriyor) başkası değildir.

Öte yandan çok çok uzaklarda Fiona’yı bir zamanlar yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirmek için peri masallarından topladığı kötü adamlar ordusuyla kentte fırtınalar estirmektedir. Ancak kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian’ın p нож обвалочный eri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi yoktur.

Şrek, Eşek ve Çizmeli Kedi’nin, “geleceğin kralı” olarak gördükleri Artie’yi daha tahta layık olması için çabaları devam ederken, diğer tarafta Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming’i durdurmak zorundadır. Bunu başaramazlarsa ortada Artie’nin hüküm süreceği bir krallık kalmayacaktır.

'Ölüm Geçirmez'
(Grindhouse: Death Proof)

Yönetmen: Quentin Tarantino
Oyuncular: Kurt Russell, Rosario Dawson, Vanessa Ferlito...
Tür: Gerilim
Süre: 127 Dk.
Yapım Yılı: 2007

Konu: Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez'in iki bölüm halinde beraber çektikleri 'Grind House'un Tarantino'ya ait olan bölümü 'Ölüm Geçirmez'.

Austin’in en ünlü DJ’I olan, Jungle Julia (Sydney Tamiia Poitier) en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene’le (Jordan Ladd and Vanessa Ferlito) eğlenmektedir. Sabaha kadar eğlenen üçlü bir şeyin farkında değildirler.

Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır, Stuntman Mike (Kurt Russell), yüzünde derin bir yarası ve korkutucu bir arabası olan eski bir dublördür. Günlerdir kızları izleyen Mike, gecenin bitiminde, sabaha karşı yola koyulan kızların peşinden gider.


Avanaklar Mangası
(Delta Farce)

Yönetmen:Callie Khouri
Oyuncular:Michael Edward Rose, Glenn Morshower, Christina Moore...
Tür: Aksiyon-Macera-Komedi
Süre: 90 Dk.
Yapım Yılı: 2007

Konu: Aynı gün sevgilisini ve işini kaybeden Larry, komşularıyla haftasonu rahatlamak için Everest'e gitmeye karar verir. Fakat yolculuk yapmak için katılacakları turda başkalarıyla karıştırılan üçlü Irak'a savaşmaya giden orduyla beraber aynı uçağa bindirilir.

Kendilerini Orta Doğu’da zanneden ve uçaktan indikten sonra çatışmaya girerek bölgede kahraman ilan edilen grup aslında Meksika'da olduğunu ve bir çete savaşına karıştığını sonradan anlayacaktır...

Suç İmparatorluğu
(Truands)

Yönetmen:Frédéric Schoendoerrffer
Oyuncular:Benoît Magimel, Philippe Caubère, Béatrice Dalle...
Tür: Suç-Gerilim
Süre: 107 Dk.
Yapım Yılı: 2007

Konu: Paris, ışıkların ve gecenin şehri…Şehrin acımasız suç dünyasında, artık yaşlanmakta olan mafya patronu Claude Corti (Philippe Caubère) güce susamış adamlarını kontrol altında tutabilmek için olabildiğince sert davranmak zorundadır.

Hızlı arabalar, ağır uyuşturucular ve pahalı kadınlardan oluşan bu krallıkta, asıl patron paradır ve Corti kendisine sadık olanları cömertçe ödüllendirmekten çekinmez. Ancak para ve gücün satın alamayacağı tek şey güvendir. Corti, adamlarından birinin kendisine ihanet ettiğini anlarsa, ölüm ona sunacağı en hafif cezadır.

Corti’ye en yakın olan adamlarından biri 30 yaşındaki Franck’tır (Benoît Magimel). Özgürlüğüne düşkün, zeki ve iş bitiricidir. Corti’nin en güvendiği adamıdır. Corti birkaç aylığına hapse düşer. İşlerini Franck’a emanet eder. Birkaç ay tüm imparatorluğunun çökmesi için yeterli bir süredir.

Başına gelenler bir komplo mudur yoksa boş yere mi endişelenmektedir? İnsanın kanını donduracak kadar gerçekçi bir film olan “Crime Insiders”, yoğun şiddet içeren ancak görsel estetiği yüksek sahneleri ile Paris’in acımasız mafya dünyasını, sarsıcı bir biçimde gözler önüne seriyor.Kategori : MAGAZİN