Kıskanmayın itiraf edin

Kıskanmayın itiraf edin
Bu bir gerçeği itiraf yazısıdır. 'Hiç kimse kıvırmasın' diyor sıkı Beşiktaşlı yazar..Abone ol

Kim derdi ki Roberto Carlos Türkiye'de top koşturacak.. Yaşı ilerlemiş de olsa o bir dünya yıldızı..

Taraflı tarafsız herkes takdir etti bu transferi. Kimisi kıskandı, kimisi de fanatik Beşiktaş Kazım Kanat gibi itiraf etti:

Sorunun parada değil yönetimlerde olduğunun altını çiziyor. Adnan Polat'ın 'Ancak onl karin estetigi fiyatlari ar Carlos'un formasını satın alırlar' sözüne de gönderme yapıyor.

Kanat bir cevap yazısı değil itiraf yazısı diyor ve ekliyor:

"Hadi canım kimse kıvırmasın. Gerçeği itiraf edelim; Roberto Carlos'u rüyasında göremeyenler şimdiden sallıyorlar. Eveleme geveleme yok.

Şöyle diyelim; F.Bahçe yönetimine tebrikler. Şunu diyorlar; Roberto Carlos'un aldığı para takım içinde denge sorunu yaratır. Kıskançlık krizleri başarıyı engeller. Falan, filan! Bakın gerçeği tartışalım. Gerçek şudur; Hangi futbolcu ne kadar forma sattırıyor? Hangi futbolcuyu izlemek için stada seyirci geliyor.

Sorunun anahtarı bu: ' Carlos'a çok, bize az para verdiniz' diyen Fenerli topçulara şunu diyorum; Kaç forma sattırdın? Kaç çocuğu Fenerli yaptın? Gelinen komik nokta şudur: Fener, Carlos'u aldı ya. Beyler o zaman uyandılar. Beyler, "Carlos'dan daha iyisini alacağız" dediler.

Peki ne oldu? G.Saray, Figo'yu alacakmış. Beşiktaş ise Helguera'nın peşine düşmüş.Yok ya.... Carlos gelince mi uyandınız? Bunun adı nedir biliyor musunuz? Söyleyeyim; Kompleks... (G.Saraylılar'a özel sorum şudur: Hadi para buldunuz ve Figo'yu getirdiniz diyelim. O büyük starı 17 bin kişilik yıkılmak üzere olan Ali Sami Yen'de mi oynatacaksın? Güldürmeyin beni canım!) "Kategori : SPOR