Sibel Çarmıklı aday değil

Sibel Çarmıklı aday değil
Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Sibel Çarmıklı, aday olmayacağını açıkladı.Abone ol

Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Sibel Çarmıklı, Türk toplumum karşısına çıkacak gücü kendisinde bulamadığı için 23. dönem milletveki ekrem seyfullah li seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Sibel Çarmıklı, yaptığı yazılı açıklamada, büyük umutlarla başlayan bir siyasi sürecin akıldışı bir sonuçla noktalandığını belirtti.

Türk toplumunun umut verecek farklı bir perspektiften siyaset üretecek fırsatın ortadan kalktığını belirten Çarmıklı, "Kendim şahsen yıllardır bu davaya hizmet veren bir insan olarak bu durumdan büyük üzüntü duymaktayım. Bütün bu gelişmelere rağmen yinede geleceğe umutla bakmak istiyorum" dedi.

Türk toplumunun karşısına çıkacak gücü kendisinde göremediğini belirten Çarmıklı, "Hiçbir siyasi partiden milletvekili adayı olmayacağım. Bu siyasetten kopmam anlamına gelmiyor. Türk toplumuna, ülkenin geleceğine gönül vermiş bir insan olarak siyasal gelişmelerle ilgilenmeye devam edeceğim" dediKategori : POLİTİKA