Beşiktaşlı taraftarlar imza topladı

  • Ana Sayfa
  • Beşiktaşlı taraftarlar imza topladı
Beşiktaşlı taraftarlar imza topladı
Beşiktaş'a hoca aranıyor. Mecidiyeköylü Beşiktaşlı taraftarlar şimdiden 14 bin imza topladı. Kimin için mi?Abone ol

Beşiktaş'ta, sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Jean Tigana'nın yerine teknik direktör arayışları sürerken, bir grup taraftar Samet Aybaba'nın göreve getirilmesi için imza toplamaya başladı.

Mec vajinismusta hipnoz tedavisi idiyeköylü Beşiktaş taraftarları, bin 120'si kongre üyesi olmak üzere 14 bin imza toplayarak, Samet Aybaba'nın takımın başına getirilmesini için harekete geçti. Taraftar grubu adına açıklama yapan kongre üyesi Altan Akdil, bir kaç gün içinde 20 bin imzaya ulaşacaklarını öne sürerek, daha sonra bu imzaları kulübe fakslayacaklarını söyledi.

Akdil, 2007-08 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Beşiktaş'ın, kaybedecek vaktinin olmadığını ifade ederek, şunları söyledi: ''Teknik direktör ve oyuncu transferlerinde başkan ve yönetim kurulumuzun alacağı kararı saygıyla karşılayacağız. Teknik direktörlük gibi çok önemli hususta bizler de fikirlerimizi beyan etmek istiyoruz.

Yıllarca Beşiktaş formasını başarıyla giyen, çalıştırdığı bütün takımlarda başarıya imza atan, Türk gencini ve futbolcusunu tanıyan, büyüklük kompleksi olmayan, Türkiye'nin en bilgili hocalarından, emektar kaptanımız Samet Aybaba'yı Beşiktaşımızın başında görmek istiyoruz.''Kategori : SPOR