Keyif düşkünü hırsız

Keyif düşkünü hırsız
Antalya'nın Alanya ilçesinde, bir Alman'ın evine giren hırsız ehlikeyf davranınca yakayı eleverdiAbone ol

Antalya'nın Alanya ilçesinde, güneşlenmek için balkon kapısını açık bırakarak dışarı çıkan Almanın evine giren, bir süre televizyon seyrederek, elma ve muz yedikten sonra hırsızlık yapan zanlı kaçarken yakalandı.

Alınan bilgiye göre, altı yıldır Obagöl Mahallesi 20. Sok מחיר השתלת שיניים aktaki Ecem Apartmanı'nda oturan Alman uyruklu Peter Biechele (67), güneşlenmek amacıyla sahile gitmek üzere evinden ayrıldı. Balkon kapısını açık bırakan Biechele, döndüğünde evine hırsız girdiğini fark etti. 150 Avro, bir telefon, iki cep telefonu, saatli radyo ve pasaportunun çalındığını gören Biechelle, pencereden baktığında, evinin yakınında koşan birini gördü.

Hırsızın peşine düşen Alman'a mahalle sakinleri de destek verince sokak ortasında kısa bir kovalamaca yaşandı. Olay yerinden geçmekte olan zabıtalar, zanlı İ.M'yi (19) yakaladı ve polise teslim etti. Zanlının üzerinde bulunan ve çalıntı olduğu belirtilen eşyalar, sahibine teslim edildi. Yapılan üst aramasında, zanlının üzerinden bir de satır çıktı. Polislerin evde yaptığı incelemede, İ.M'nin, girdiği evin salonunda bir süre oturup televizyon seyrederek elma ve muz yediği de belirlendi. Ev sahibi Biechele, yaptığı açıklamada ''Tek hatam, kapıyı açık unutmaktı. Soyulmak çok kötü bir duygu ama daha kötüsü bu hırsızın evimde oturup muz ve elma yemesi, bu kadar rahat olması beni şok etti. Ancak, çevredeki insanların bu kadar yardımcı olması da beni duygulandırdı'' dedi.Kategori : GÜNCEL