Şentürkü umutlandıran haber

Şentürkü umutlandıran haber
Gözlerinden için Amerika'ya giden Metin Şentürk umut verici şeyler söylenildi. Ancak büyük bir sorun var.Abone ol

Bazı tetkikler için eşi Fulya Şentürk ile ABD'ye giden Metin Şentürk, saat 12.30'da İstanbul'a döndü. Şentürk, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, göz tansiyonu ile ilgili ciddi sorunu seo firması olduğunu belirterek, ''Bununla ilgili perşembe günü bir ameliyat olacaktım. Televizyon programım olduğu için Temmuz ya da Eylül'e erteledik. Doktorlar, ışığı gördüğüm için onu birazcık daha ilerletebilme ihtimalleri olduğunu söylüyorlar. Tam anlamıyla şu göz tansiyonunu bir yenelim ondan sonra ufak da olsa göreceğim galiba sizi'' dedi.

Futbol'daki artan şiddet olaylarının hatırlatılması üzerine ünlü sanatçı, ''Keşke olmasa. Bu değerlendirilecek bir şey değil. Futbol centilmenliğine hiç yakışmıyor'' karşılığını verdi.

Metin Şentürk, siyasete hangi partiden gireceği yönündeki kararını bu hafta içinde ya da hafta sonunda veya önümüzdeki hafta vereceğini söyledi. Hangi partiyi tercih edeceği sorusuna Şentürk, ''Hangi parti olduğu önemli değil. Benim Türkiye'de engellilerden sorumlu bir bakanlık kurulması mücadelem var. Bu fikri en güzel kimlerle gerçekleştireceğimize bakacağız'' şeklinde konuştu.Kategori : MAGAZİN